PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nowe podejście do klientów w salonach Orange

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nowe-podejscie-do-klientow-w-salonach-orange-1189.html
QR Code
Nowe podejście do klientów w salonach Orange

Piotr Baranowski, 31 maja 2007, 15:17
Tagi: biznes, Orange

Orange tworzy w salonach sprzedaży Biznes Cornery, czyli komfortowo wyposażone miejsca do prezentacji usług i obsługi klientów. W całej Polsce będzie ich ponad 40. Specjalnie przeszkoleni konsultanci oraz prezentacje multimedialne pozwolą klientom w praktyce poznać usługi i dokonać najlepszego wyboru.

Biznes Cornery to wydzielone miejsca w salonach Orange, które zapewniają klientom komfort w wyborze produktów i usług. Na klientów czekają specjalnie przeszkoleni konsultanci gotowi odpowiedzieć na każde pytanie związane z ofertą Orange. Ich zadaniem jest dokładne określenie potrzeb klienta i pomoc w wyborze optymalnej oferty.

Aby poznać potrzeby klienta potrzeba czasu, dlatego w Biznes Cornerze spotkania odbywają się w komfortowych warunkach, klienci przyjmowani są przy stole i zajmują miejsca na wygodnych krzesłach. Dzięki multimedialnym panelom demonstracyjnym konsultanci mają możliwość zaprezentowania jak w praktyce działają poszczególne usługi. Mogą także pomóc skonfigurować aparat czy komputer.

Klienci odwiedzający Biznes Corner zanim zdecydują sią na zakup, mogą sprawdzić m.in. usługi mobilnego dostępu do zasobów sieci WWW i poczty elektronicznej, usługi umożliwiające teleprace np.: push e-mail, Business Everywhere oraz przetestować najnowsze modele aparatów telefonicznych.

Biznes Cornery są w salonach Orange zlokalizowanych w popularnych centrach handlowych i biznesowych. Ich podstawową rolą jest prezentacja oferty Orange adresowanej do firm, jednak w Biznes Cornerze obsługiwani są wszyscy klienci, którzy są zainteresowani zaawansowanymi usługami telekomunikacyjnymi. Obecnie na terenie całego kraju powstaje ponad 40 tego typu punktów, część z nich już funkcjonuje w nowej formule.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 13 i 6 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości