PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nowe programy w cyfrowej jakości

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nowe-programy-w-cyfrowej-jakosci-3673.html
QR Code
Nowe programy w cyfrowej jakości

Michał Gruszka, 13 marca 2008, 13:21
Tagi: INEA

Grupa INEA oferuje swoim Abonentom już ponad 100 programów telewizyjnych. Kolejną nowością jest 7 interesujących stacji oferowanych Abonentom przez Grupę INEA w ramach cyfrowych pakietów tematycznych. Ponadto do oferty dołączy nowy pakiet tematyczny INEA Cafe.

Nowe pozycje programowe to:

JIM JAM – stacja, która oferuje przedszkolakom znane i lubiane programy, zabawy z muzyką, filmy kukiełkowe i animowane bajki, m.in. „Bob budowniczy”, „Tomek i przyjaciele”.

KIDSCO – tu można codziennie oglądać najlepsze programy, takie jak: „Denis Rozrabiaka”, „Inspektor Gadżet”, „Olinek Okrąglinek”, i wiele, wiele innych...
Oba programy dołączyły w marcu do pakietów INEA MAX, INEA Relax oraz INEA Bajka.

EXTREME SPORTS CHANNEL – to pierwsza na świecie stacja telewizyjna poświęcona przede wszystkim sportom ekstremalnym. Program prezentuje najważniejsze wydarzenia ze świata surfingu, skateboardingu, snowboardingu, BMX, motocrossu, kolarstwa górskiego i wielu innych ekstremalnych dyscyplin sportowych.
Program jest już dostępny w pakietach INEA Sport oraz INEA Max.

MCM TOP – francuskojęzyczny kanał muzyczny poświęcony w całości najnowszym hitom z europejskich list przebojów.

MCM POP – francuskojęzyczny kanał muzyczny poświęcony największym rockowym i popowym przebojom z lat 80, 90 i współczesnych. W obydwu przypadkach muzyka nadawana jest bez przerywników i reklam 24 h na dobę.
Powyższe programy dostępne są od 1 marca w pakietach INEA Muzyka, INEA Relaks oraz INEA Max.

VIASAT EXPLORER – to w skrócie przygoda, podróże oraz odkrywanie fascynujących tajemnic człowieka i natury. W jego bogatej ofercie znajdują się pozycje o tematyce przygodowej, kryminalnej, podróżniczej, dotyczące obserwacji dzikiej przyrody i niezwykłych zachowań pogodowych, pozycje podsuwające pomysły na ciekawe spędzenie wolnego czasu lub interesujące hobby.

Program zostanie dodany 1 kwietnia do pakietów INEA Relaks, INEA Club oraz INEA Max.

VIASAT SPICE – to blok tematyczny, który jest częścią kanału Viasat Explorer, jego emisja rozpoczyna się o godz. 23.00 i zawiera lekką erotykę.

Program ten będzie dostępny od 1 kwietnia wyłącznie dla Abonentów pakietu INEA Club (dotychczas pakiet nazywał się Playboy TV).

1 kwietnia grupa INEA wprowadzi nowy, skierowany przede wszystkim do widowni kobiecej, Pakiet INEA Cafe. To oferta łącząca rozrywkę oraz modę z programami poradnikowymi. W pakiecie tym znajdą się takie programy jak Zone Club, Fashion TV, Kuchnia TV oraz Polsat Zdrowie i Uroda.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 2 i 8 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości