PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nowe szaty internetowe OGICOM

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nowe-szaty-internetowe-ogicom-2803.html
QR Code
Nowe szaty internetowe OGICOM

Michał Gruszka, 11 grudnia 2007, 13:09
Tagi: Internet, Ogicom

Kompleksowa oferta i profesjonalni doradcy w zasięgu ręki – to główne przekazy płynące z nowej witryny OGICOM Sp. z o.o. - dostawcy kompleksowych usług internetowych dla biznesu.

Witryna OGICOM w nowej odsłonie wyróżnia się ładnym projektem graficznym, a także dużą przejrzystością treści na niej zawartych. Dzięki temu, łatwo i szybko można odnaleźć informacje o wszystkich usługach OGICOM, a także aktualnych promocjach. Rozbudowano także możliwości kontaktu z konsultantami OGICOM, żeby podkreślić doradcze kompetencje tej firmy w zakresie działań w Internecie. Kontakt z doradcami jest możliwy na wiele sposobów: od bezpłatnych konsultacji telefonicznych, przez kontakt drogą mailową, aż po rozmowy on-line („live chat”).

Krzysztof Szyszka, Prezes Zarządu Ogicom Sp. z o.o. powiedział:

Nasi doradcy - biorąc pod uwagę konkretne potrzeby danej firmy – przeanalizują jej sytuację i podpowiedzą, po jakie narzędzia najlepiej sięgnąć. Każda firma, która jest zainteresowana rozwiązaniami OGICOM, otrzymuje swojego indywidualnego doradcę. Jego zadaniem jest doprowadzić swojego klienta do sukcesu w Internecie. OGICOM posiada aż 100 profesjonalnie przygotowanych doradców, rozsianych po całej Polsce w dwunastu oddziałach. Właśnie ten fakt chcieliśmy podkreślić na naszej nowej witrynie, jako że jest to całkowicie unikatowe podejście do klienta na polskim rynku usług internetowych.

Drugim najważniejszym komunikatem płynącym z nowego serwisu OGICOM jest kompleksowość oferty. Klienci znajdą w OGICOM wszystkie niezbędne narzędzia, które umożliwiają zaistnienie w Internecie i czerpanie z tej obecności maksymalnych korzyści. Obejmują one m.in.: domeny internetowe, hosting, tworzenie stron internetowych (indywidualne projekty lub na bazie kreatora stron WWW), analizę sposobu korzystania z witryny, pozycjonowanie w wyszukiwarkach, tworzenie sklepów internetowych, wirtualny faks. Na witrynie OGICOM można znaleźć obszerny opis każdego z tych narzędzi. Jest także możliwość ich darmowego przetestowania.

Witryna eksponuje także promocje, jakie aktualnie prowadzi OGICOM. Pośród nich, na szczególną uwagę zasługuje promocja na hosting – wykupując go teraz na 2 lata, trzeci rok usługi firma otrzymuje gratis. Decydując się na promocyjny pakiet hostingowy, klient może zyskać wszystkie pozostałe usługi OGICOM z 50 proc. zniżką. Z kolei zlecając pozycjonowanie strony WWW na 3 kluczowe słowa, kolejne 3 dodatkowe słowa zostaną wypozycjonowane przez OGICOM gratis. Inną ciekawą promocją objęta jest usługa wirtualnego faksu. Kupując ją, firmy będą mogły za darmo korzystać z usługi fax2email. Dzięki niej, można otrzymywać faksy na skrzynkę email, zrezygnować z urządzenia faksowego a do tego sporo zaoszczędzić na połączeniach telefonicznych – nawet do 73 proc.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 9 i 6 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości