PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nowe telefony od Sony Ericsson

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nowe-telefony-od-sony-ericsson-9331.html
QR Code
Nowe telefony od Sony Ericsson

Maciej Celmer, 9 czerwca 2011, 16:32
Tagi: QWERTY, Sony Ericsson, Sony Ericsson Mix Walkman, Sony Ericsson txt pro

Sony Ericsson zaprezentował dziś dwa nowe telefony. Telefon Sony Ericsson Mix Walkman oferuje rozrywkowe doświadczenie muzyczne, a model Sony Ericsson txt pro posiada pełną, wysuwaną klawiaturę qwerty oraz aplikację "Friends" do poruszania się po portalach społecznościowych.

Obydwa telefony posiadają zintegrowaną funkcjonalność dotykową z interfejsem użytkownika opartym na czterech aktywnych polach w rogach ekranu, podobnym do interfejsu zainstalowanego w linii mini telefonów Xperia. Obydwa modele wyposażone są w liczne funkcje, w tym posiadają aparaty fotograficzne z możliwością nagrywania filmów video oraz moduł Wi-Fi do rozmów typu "chat" i do surfowania w sieci.

Telefon Sony Ericsson Mix Walkman oferuje nowy, rozrywkowy sposób słuchania muzyki. Posiada przycisk Zappin, który sprawi, że wyszukiwanie ulubionej piosenki będzie teraz jeszcze łatwiejsze i zabawniejsze. Po prostu wciśnij przycisk Zappin, przesłuchaj refren następnej ścieżki muzycznej i zdecyduj czy jest to utwór, którego chcesz posłuchać. Ponadto, funkcja "karaoke" umożliwia natychmiastowe ściszenie ścieżki wokalnej z jakiejkolwiek piosenki, tak aby można było śpiewać do ulubionej melodii.

Telefon Sony Ericsson txt pro łączy dotykowy wyświetlacz o przekątnej 3" z aparatem fotograficznym oraz pełnowymiarową klawiaturą qwerty. Zintegrowana aplikacja "Friends" umożliwia dodanie pięciu przyjaciół, którzy będą mogli za jednym zamachem oglądać najnowsze wpisy z portali Facebook i Twitter.

Telefony Sony Ericsson Mix Walkman i Sony Ericsson txt pro będą dostępne na całym świecie, na wybranych rynkach, od trzeciego kwartału 2011.

Źródło: Sony Ericsson

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 4 i 12 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości