PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nowe usługi biznesowe w Netii

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nowe-uslugi-biznesowe-w-netii-9571.html
QR Code
Nowe usługi biznesowe w Netii

Maciej Celmer, 4 października 2011, 16:06
Tagi: biznes, Netia

VPLS, MLAN oraz IPVPN - pod tymi trzema skrótami kryją się trzy zupełnie nowe usługi Netii w kategorii zarządzania siecią i transmisji danych dla wymagających klientów biznesowych.

VPLS (Virtual Private LAN Service) to usługa wirtualnej prywatnej sieci LAN dla firm wielooddziałowych. Jest ona najnowszym i najbardziej zaawansowanym technologicznie produktem z kategorii transmisji danych. Jest przeznaczona do łączenia dowolnej liczby sieci komputerowych oddziałów firmy zlokalizowanych na terenie całej Polski w jedną rozległą sieć transmisji danych (WAN).

MLAN (Managed LAN), to usługa zarządzania siecią lokalną LAN. Ma ona na celu dostarczenie i utrzymanie infrastruktury sieciowej zapewniającej funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Zarządzanie LAN jest uzupełnieniem oferty dostępu do internetu oraz telefonii IP. Zapewnia monitorowanie przełącznika wraz z portami, do których wpięte jest okablowanie oraz utrzymanie gniazdek, do których wpięte są urządzenia końcowe (komputer, telefon, faks, serwery itp.). Posiadanie usługi MLAN daje bezpieczeństwo funkcjonowania firmy oraz komfort pracy.

IPVPN Light (Internet Protocol Virtual Private Network) to "lekka" wersja usługi MPLS (Multi-Protocol Label Switching), która łączy rozsiane po całym kraju oddziały danej firmy w jedną, prywatną sieć VPN (Virtual Private Network). Jako baza wykorzystywane są mechanizmy MPLS, co gwarantuje wysoką jakość, bezpieczeństwo oraz niezawodność.

Usługa Netia IPVPN Light jest realizowana na liniach TP, udostępnianych w technologii BSA z gwarantowaną klasą dostępu VBR, co radykalnie usprawnia transmisję głosu i danych.

Źródło: Netia

reklama

Ostatnie opinie internautów

Robert 4.10.2011 @ 16:22
Znając podejście firmy netia do klienta to wole nie korzystać z ich usług.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 9 i 7 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości