PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nowy film viralowy smartfonu Xperia Play

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nowy-film-viralowy-smartfonu-xperia-play-9134.html
QR Code
Nowy film viralowy smartfonu Xperia Play

Maciej Celmer, 9 maja 2011, 12:28
Tagi: Sony Ericsson, wideo, Xperia Play

Sony Ericsson zaprezentował nowy film viralowy poświęcony Xperii Play, smartfonowi wyposażonemu w kontroler do sterowania grami.

Telefon posiada licencję Play Station. Do jego wykonania zaadoptowano pad kontrolny podobny to tego wykorzystanego w przenośnej konsoli PlayStation GO. Urządzenie działa pod kontrolą najnowszej wersji systemu operacyjnego Android.

Wideo zostało wyprodukowane podczas oficjalnej konferencji prasowej prezentującej nowy telefon firmy Sony Ericsson.


Źródło: Sony Ericsson

reklama

Ostatnie opinie internautów

Almanach 10.05.2011 @ 12:15
Ale fajne! Kurczę, super to wykonali! A ostatnio też mieli wspaniałe wiralowe (mała historia w HQ SE w Warszawie, polecam gorąco!) Dobrze, że widocznie się bają o marketing, i że nie z nudów to wszystko robią. Ważne jest to widać dla potencjalnych i dla już starych klientów firmy szwedzo-japońskiej. Widać tu entuzjazm, i to bardzo mi się podoba. Wezmę to i umieszczę na swoim Facebooku. Rzadko tak robią, ale to wideo naprawdę zasłużyło na to.

Już poza wideo: ktoś już miał w ręce tego smarta?
@Maciej Celmer 10.05.2011 @ 13:20
Na konferencji można się było zapoznać z nowym urządzeniem. Całkiem ciekawy telefon. Oczywiście największy nacisk położono na prezentację gier i wbudowanego pada.
Organizator przewidział również zawody w Asphalt6. Rywalizacja odbywała się w trybie multiplayer i przyznam, że zabawa była nie najgorsza. Największym zdziwieniem były rozmiary (grubość) i waga smartfona. Był cieńszy i lżejszy niż przypus*****em. Jakość wyświetlanego obrazu nie pozostawiała wiele do życzenia. Wykończenie zgrabne i nawiązujące do linii Xperia.
Telefon na pewno jest warty uwagi, jednak trzeba zdementować pojawiające się wcześniej głosy, że jest to PSPhone. Urządzenie posiada licencję PlayStation na pada. Nie ma co się spodziewać, że pogramy we wszystkie gry z PSP.
Mimo wszystko, dla osób lubującyc się w grach na komórkę, pad będzie znacznym ułatwieniem i na pewno przyda się do emulatorów.
Pozdrawiam
demonzła 11.05.2011 @ 11:55
wow rewelacyjny filmik, dawno nie widziałem takiego fajowego pomysłu! wielki plus dla SE! a jak jest z grami? dostajemy coś na starcie? i w ogóle ile będzie można sobie pościągać? konsola psp stoi w domu, a do kieszeni leci xperia, skoro nie jest taki ciężki.
Gracz 12.05.2011 @ 10:17
Z tego co wyczytałem na pasji to sporo tytułów jest na ten telefon. W zależności od regionu wiecej lub mniej ekskluzywnych pozycji. Jak w komentarzu wspomniał redaktor, skarg on nie jest typowa konsolą do gier a telefonem wyposażonym w kontroler ułatwiający granie na komórce. Nie ma sensu spodziewać się tak zaawansowanych pozycji jak gta.
Mocno się zabrali za niestandardowe działania promocyjne, powstają fajne
Virale. A pierwsze spoty są naprawdę powalajace.
niedźwedź 19.05.2011 @ 13:41
tak wideo jest bardzo pomysłowy, nawet lepiej mi się podoba niż oficjalne widea reklamowe SE, choć te również są niezłe według mojej skromnej opinii. a co do gier: jest ponad 60 gier dostępnych do telefonu, dostajesz jakichś 6-7 gier na starcie a pozostałe musisz dokupić, ich cena wynosi od 5 do 50 zł
niedźwedź 19.05.2011 @ 13:42
*pomysłowe
peach 26.05.2011 @ 12:33
tak jest, świetny pomysł od SE ! kiedyś ja też chętnie brałbym udział w takiej akcji, ciekawi mi jak powstaje takie wideo, pewnie kilka razy musieli powtarzać pewne ruchy:)
telefon też w sumie spoko, choć jego cena mogłaby być nieco niższa
Tokyo 26.05.2011 @ 14:25
Na razie nie czuję ogromnej potrzeby na ten telefon. Wygląda fajnie, ma opcje fajne, ale i tak. Trochę kosztuje. Odrobinkę bardzo. Ale to mogę powiedzieć, że kampania reklamowa tego smarta jest niesamowita. Filmiki razem z tą aktorką z Flight of the Conchords są świetne, a ten flashmobowate wideo również jest sprytna. :)
venkow 31.05.2011 @ 12:53
cena trochę przesadzona, ale co robić , gdy za jakość trzeba płacić... mi nie się podobały do tej pory reklamy SE, i w ogóle nie za bardzo lubię reklam, bo mało jest naprawdę fajnych niestety :( ale ten kawał nawet do mojego gustu wpadł !! :D

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 13 i 2 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike Air Max 2017... 28.08.2017, 10:12