PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nowy komputer mobilny od Motoroli

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nowy-komputer-mobilny-od-motoroli-5000.html
QR Code
Nowy komputer mobilny od Motoroli

Piotr Baranowski, 14 października 2008, 16:18
Tagi: ciekawostka, Motorola

Dział Korporacyjnych Rozwiązań Mobilnych firmy Motorola wprowadził do swojej oferty nowy komputer mobilny VC6096. Urządzenie, wyposażone w moduł GPS, system operacyjny Windows Mobile 6.1 Professional i przeznaczone do montażu w pojazdach, pomoże przedsiębiorstwom zmaksymalizować produktywność kierowców, ograniczyć koszty i usprawnić obsługę klienta.

Model VC6096, zbudowany z myślą o codziennym użytkowaniu na drodze, rozszerza bogatą ofertę komputerów mobilnych Motoroli i oferuje dostawcom usług transportowych i logistycznym kompleksowe funkcje transmisji głosu i danych.

Komputer mobilny VC6096 umożliwia gromadzenie danych kluczowych dla funkcjonowania firmy, takich jak kilometraż, lokalizacja, wydajność kierowcy oraz metryki pojazdu, m.in. godziny jazdy oraz godziny przyjazdu i wyjazdu. Dzięki zintegrowanemu odbiornikowi GPS model zapewnia stały wgląd w aktywa, niezbędny w aplikacjach lokalizacyjnych czasu rzeczywistego – od wyznaczania tras przez kierowców po lokalizowanie floty przez dyspozytorów. Dzięki VC6096 przedsiębiorstwa mogą zapewnić swoim pracownikom mobilnym jednoczesną transmisję głosu i danych przez łącza WAN 3,5G w sieci GSM. Pozwala to zwiększyć wydajność pracy i jakość obsługi klienta w wyniku optymalizacji tras – zmniejszając liczbę przejechanych kilometrów, a jednocześnie gwarantując, że klienci otrzymają dostawę zgodnie z harmonogramem.

Brian Viscount, wiceprezes ds. komputerów mobilnych w dziale Enterprise Mobility firmy Motorola powiedział:

VC6096 zwiększa wydajność pracowników mobilnych dzięki zapewnieniu stałej łączności i natychmiastowej komunikacji – w każdym miejscu i o każdej porze. Dzięki szybszemu, łatwiejszemu i dokładniejszemu gromadzeniu danych o kierowcach i pojazdach firmy mogą ograniczyć ilość papierowych dokumentów i zwiększyć wydajność przez automatyzację prowadzenia dzienników kierowców, kart pojazdu i raportów o zużyciu paliwa.

Komputer mobilny VC6096 oferuje zintegrowaną obsługę telematyki SAE J1708 i SAE J1939, która pozwala zwiększyć bezpieczeństwo kierowców oraz żywotność pojazdów. Dzięki temu klienci z branży transportowej zyskują narzędzie do automatycznego monitorowania i gromadzenia danych o działaniu silnika. Dyspozytorzy mają dostęp do kodów błędów silnika, co przekłada się na wydajniejszą konserwację, większą wydajność kierowców i wyższy stopień wykorzystania pojazdów. VC6096 może również dostarczać informacji o modelu jazdy pracowników mobilnych, pomagając w identyfikowaniu kierowców jeżdżących niebezpiecznie, eliminowaniu niepotrzebnej eksploatacji pojazdów oraz minimalizowaniu zużycia paliwa. Ponadto, nowy komputer VC6096 jest platformą otwartą, która pozwala klientom wybierać oprogramowanie i urządzenia peryferyjne najlepiej dostosowane do ich potrzeb biznesowych.

Aby pomóc klientom w ochronie inwestycji i znacznym zmniejszeniu nieprzewidzianych wydatków na naprawy, dział Motorola Enterprise Mobility Services oferuje dla komputera VC6096 umowę serwisową Service from the Start with Comprehensive Coverage. Od pierwszego dnia po zakupie sprzętu klienci mają pewność, że każde uszkodzenie – np. zniszczone wyświetlacze i klawiatury lub inne komponenty (wewnętrzne i zewnętrzne) – zostanie naprawione bez dodatkowych opłat.

Komputer mobilny VC6096 ma być dostępny w czwartym kwartale 2008 roku.

Motorola – dział korporacyjnych rozwiązań mobilnych

Dział korporacyjnych rozwiązań mobilnych firmy Motorola jest liderem w tworzeniu infrastruktury bezprzewodowej (WLAN), rozwiązań sieciowych w terenie, urządzeń do automatycznej identyfikacji, technologii RFID oraz w sektorze oprogramowania do projektowania i zarządzania siecią, w tym aplikacji związanych z bezpieczeństwem. Motorola oferuje szeroką gamę innowacyjnych produktów i technologii, które zaspokajają całe spektrum korporacyjnych potrzeb w zakresie mobilności, niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa. Dzięki rozwiązaniom korporacyjnym firmy Motorola, pracownicy uzyskują dostęp do informacji niezależnie od miejsca, w którym się znajdują: w magazynie, w fabryce, przy kasach i w całym łańcuchu dostaw. Dział ten dostarcza korporacyjne rozwiązania mobilne, które cechują się najdoskonalszą łącznością, sterowaniem i bezpieczeństwem.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 15 i 9 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości