PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nowy operator w Polsce

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nowy-operator-w-polsce-3292.html
QR Code
Nowy operator w Polsce

Michał Gruszka, 6 lutego 2008, 13:54 (ostatnio zmodyfikowano w czwartek, 7 lutego 2008 o 16:36)
Tagi: ciekawostka, GSM, MVNO (Mobile Virtual Network Operator), pre-paid

Dziś o godzinie 17.00 w Warszawie rozpocznie się konferencja dla dziennikarzy, na której przedstawiona zostanie oferta nowego operatora MVNO. Właścicielem nowego operatora jest fundusz inwestycyjny, który między innymi jest właścicielem sklepów Żabka.

Aktualizacja: 7.2.2008 16:35

Nowy operator będzie działał na podobnych zasadach jak sieć Heyah. W ofercie będzie miał tylko ofertę Pre-Paid. Nie będzie można także nabyć karty z telefonem. Kampania reklamowa rusza już w przyszłym tygodniu.

Więcej informacji na stronie http://www.mecompany.eu

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

reklama

Ostatnie opinie internautów

blef 13.02.2008 @ 20:37
Ano nie blef. Przez 5 miesięcy masz 50% obniżki. Zimowa promocja. Nie moga przecież obiecywać i "blefować"...
bartekf 14.02.2008 @ 00:13
W obiecankach-cacankach dobra jest pomarańcza, chociaż coś jest w tym, że każdy swoje chwali... Każdy ma najlepszą ofertę i najtańsze telefony i modemy. Ehh. Ale biorąc pod uwagę warunki jakie oferuje tym razem iPlus należ się poważnie zastanowić kupując mobilny internet
zocha 15.02.2008 @ 17:00
w obiecankach cacankach dobrzy sa wszyscy! Dlatego nie ma lepszej metody niż przekonac sie samemu. a promocje iplusa, nie powiem, zachecaja do tego.
amin 17.02.2008 @ 17:21
Mam iplusa. Sprawdza się doskonale w podróży po kraju. Kolega z pracy, który też śmiga po Polsce ma Orange i nie wiem, czy to kwestia zasięgu, anten czy czegoś innego, ale zdarza się, że sieci nie ma - abonament ma w Orange. Przekonałem się na własnej (kumpla) skrórze, że nie ma póki co lepszego mobilnego internetu niż iPlus. Mam nadzieję, że z roku na rok infrastruktura będzie się rozbudowywać i prędkości, limity danych będą się zwiększać. Ach daleko nam do Japonii 100 Mb/s...

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 0 i 2 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16