PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nowy palmtop od Asusa z okienkami

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nowy-palmtop-od-asusa-z-okienkami-162.html
QR Code
Nowy palmtop od Asusa z okienkami

Piotr Baranowski, 19 stycznia 2007, 18:19 (ostatnio zmodyfikowano w piątek, 19 stycznia 2007 o 18:33)
Tagi: nowy telefon, Asus, Windows Mobile

Wszystko wskazuje na to, że Asus przygotowuje nowego Palmtopa, który będzie pracował pod kontrolą systemu firmy Microsoft.

Nazywa się Pegasus, ten szczupły (15,4 mm) gadżet jest połączeniem PDA oraz systemu naprowadzania GPS połączone w jedno zgrabne opakowanie. Kamera została zakończona aluminiowymi krawędziami co podkreśla wyszukany gust.

Żadne dodatkowe informacje nie zostały w tej chwili udostępnione, wygląda jednak na znacznie bardziej funkcjonalny niż nowy LG Prada KE850.
Pegasus był oryginalną nazwą, została ona zastąpiona przez usunięcie 3 pierwszych liter w celu znalezienie się najwyżej w kategoriach sortowanych alfabetycznie. Możemy sobie tylko wyobrazić jakie plany ma Asus dla Pegasusa w przyszłości.

Źródło: Unwired View

reklama

Ostatnie opinie internautów

Karol 19.01.2007 @ 18:37
wow, co to za cudo? wiadomo kiedy bedzie dostepne w Polse?
naresh 21.01.2007 @ 23:26
Nie wiem czy korzystanie z nazwy Pegasus w tym przypadku jest legalna... w koncu z tego co wiem to nazwa jednego OS (lub komputera) ze stajni starej poczciwej Amigi... Poza tym kolejny palm na okienkach nie robi wrazenia... w koncu to tylko windows mobile... Ja niecierpliwie czekam na polska (lub europejska) premiere iPhone i chyba go sobie sprawie

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 4 i 5 wynosi: