PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nowy portal mobilny wap.plus.pl

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nowy-portal-mobilny-wap-plus-pl-9455.html
QR Code
Nowy portal mobilny wap.plus.pl

Maciej Celmer, 10 sierpnia 2011, 12:36
Tagi: Plus, WAP, wap.plus.pl

Dostępna jest już nowa wersja portalu mobilnego wap.plus.pl. Nowa odsłona charakteryzuje się odmienionym wyglądem i funkcjonalnością wykorzystującą możliwości nowoczesnych telefonów. Klienci sieci Plus nie ponoszą opłat za korzystanie z serwisu.

Portal obsługuje i dostosowuje wygląd stron do możliwości różnych typów urządzeń, szczególnie smartfonów i telefonów z dotykowymi wyświetlaczami. Pod tym kątem zaprojektowana została również struktura nawigacyjna - eksponująca usługi i treści multimedialne, takie jak muzyka, teledyski, seriale i programy nadawane na żywo.

Jedną z nowości są narzędzia do personalizowania strony głównej portalu. Można teraz wybrać jeden z profili i dopasować go do własnych potrzeb. Obecnie dostępne są cztery profile:

  • Domyślny - Nacisk położony został w nim na najważniejsze informacje z kraju, świata, biznesu oraz sportu. Można znaleźć tam również plotki ze świata show-biznesu, muzykę i wideo dostępne na plus.pl.
  • Rozrywkowy - Profil, który pozwala być na bieżąco z najnowszymi plotkami ze świata gwiazd. Dodatkowo wyeksponowane zostały aplikacje i strony mobilne udostępniające m.in. chaty, gry, horoskopy oraz erotykę.
  • Muzyczny - Znaleźć tu można muzykę do pobrania z Muzodajni, Czasoumilacze oraz dzwonki. Wszystko uzupełnione informacjami ze świata muzyki.
  • Wideo i TV - Prezentowane są tu głównie programy rozrywkowe i informacyjne, najlepszych stacji telewizyjnych, oraz transmisje programów "na żywo".

Źródło: Plus

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 3 i 9 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości