PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nowy poziom personalizacji wraz z modelem XPERIA X1

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nowy-poziom-personalizacji-wraz-z-modelem-xperia-x1-3839.html
QR Code
Nowy poziom personalizacji wraz z modelem XPERIA X1

Michał Gruszka, 2 kwietnia 2008, 11:22
Tagi: Sony Ericsson, Xperia

Sony Ericsson potwierdził dzisiaj, iż zastosuje program Windows Mobile® 6.1 w swoim wyjątkowym produkcie XPERIA™ X1 - innowacyjnym multimedialnym telefonie przedstawionym na tegorocznym Światowym Kongresie Technologii Mobilnych. Wyposażenie telefonu w Windows Mobile® 6.1 oraz w unikalny interfejs panelu Sony Ericsson XPERIA™ (UI), umożliwi personalizację doznań użytkownika. Jednocześnie usprawniona zostanie łączność i przesyłanie wiadomości oraz udoskonalone zostaną funkcje multimedialne.

W sytuacji, gdy mobilne połączenie szerokopasmowe jest już stabilnym, dojrzałym rozwiązaniem, tym, co obecnie zaskakuje odbiorców jest szeroka gama usług multimedialnych oraz treści. Użytkownicy mogą mieć do nich dostęp przez telefon komórkowy, będąc w ruchu. Telefon Sony Ericsson XPERIA™ X1 umożliwia odbiorcom jego personalizację za pomocą ekranu dotykowego oraz interfejsu UI. Interfejs, oparty na współpracy z panelem, w niepowtarzalny sposób dostosowuje się do sposobu i stylu życia użytkownika. Pozwala mu na stworzenie aktywnej konsoli telefonu według własnych upodobań – wystarczy, że przełączy się pomiędzy panelami, zgodnie ze swoim nastrojem, aktywnością i potrzebami komunikacyjnymi jakie pojawią się w trakcie dnia.

Rikko Sakaguchi, Head of Portfolio and Propositions, Sony Ericsson. powiedział:

Nie ma dwóch ludzi o takich samych upodobaniach i pragnieniach. Telefon Sony Ericsson XPERIA™ X1 został zaprojektowany w tym celu, aby pokazać, że komunikacja mobilna w sieci oraz rozrywka multimedialna mogą być skrojone na miarę, a konkretny człowiek może znaleźć się w centrum takiego doświadczenia użytkownika telefonii, które ma unikalny, osobisty charakter.

Również operatorzy będą mogli tworzyć według własnej wizji panele dotykowe, które umieszczone są w telefonie XPERIA™ X1. Dzięki temu będą mogli dostarczyć odbiorcy bogatą, zagregowaną ofertę swoich aplikacji i usług. Dodatkowo Sony Ericsson planuje także współpracę z kluczowymi partnerami opracowującymi technologie tworzenia paneli. Chce umożliwić im rozwijanie ekscytujących aplikacji, którymi będą mogli cieszyć się użytkownicy telefonu XPERIA™ X1.

Aby dowiedzieć się więcej o unikalnych zdolnościach do personalizacji oraz dostosowywania aparatu do różnych zadań i potrzeb, jakie cechują telefon XPERIA™ X1, odwiedź stoisko Sony Ericsson (Central Hall C3, stoisko nr 1627) podczas targów CTIA w Las Vegas w dniach 1 – 4 kwietnia 2008,

Marka multimedialnych telefonów komórkowych Sony Ericsson XPERIA™ oferuje całkowicie nowe doświadczenie użytkownikowi, stawiając go w centrum doznań multimedialnych i pozwalając mu tworzyć konsolę panelu dotykowego, która jest niepowtarzalna i jedyna, dostosowana do potrzeb i stylu życia poszczególnych osób.

reklama

Ostatnie opinie internautów

paczek 2.04.2008 @ 12:58
No i news'a zostawiłem sobie na deser. Wszystko co związane z xperia chłonę jak ściereczka z mikroskopijnymi włóknami tłuszcz ;)
zakochałem sie w tym modelu. Nie mogę sie doczekać premiery, a telefon na pewno będzie mój ;D
dziękuję :)
paczek 2.04.2008 @ 12:59
aaa... może zna ktoś cenę tego telefonu choćby wstępną, przybliżoną ? :)
ze 2 koła się zmieści ? 2,5 ?

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 2 i 1 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości