PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nowy producent tabletów z Androidem [wideo

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nowy-producent-tabletow-z-androidem-wideo-9095.html
QR Code
Nowy producent tabletów z Androidem [wideo

Maciej Celmer, 28 kwietnia 2011, 10:55
Tagi: Android, Sweex, tablet, Yarvik

Sweex Europe wprowadza na rynek nową markę elektroniki użytkowej - Yarvik. W polskich sklepach w najbliższych dniach pojawią się pierwsze produkty opatrzone nowym logo - m.in. tablety z Androidem oraz przenośne odtwarzacze DVD.

Nową markę stworzono z myślą o szeroko rozumianej elektronice użytkowej - logo Yarvik pojawi się m.in. na odtwarzaczach MP4, telewizorach, cyfrowych ramkach na zdjęcia, przenośnych odtwarzaczach DVD oraz tabletach.

Firma planuje już pierwsze premiery sprzętowe - na początku maja na polski rynek trafią: 7-calowy tablet z systemem Android (TAB210) oraz trzy przenośne odtwarzacze DVD (model 7- i 9-calowy, a także wersja wyposażona w dwa ekrany).

Wideo prezentujące tablet


Yarvik docelowo stanie się podstawową marką firmy Sweex specjalizującą się w elektronice użytkowej - z czasem wszystkie produkty Sweex z tego segmentu zostaną przemianowane na Yarvik. Urządzenia opatrzone tym logo będą charakteryzować się wysoką jakością, przy jednoczesnym zachowaniu przystępnej ceny. Dodatkowym atutem ma być oryginalne wzornictwo, podkreślające nowoczesny charakter sprzętu.

Michał Lepich, Area Manager Central Europe Sweex powiedział:

Zdecydowaliśmy, że należy nieco uporządkować portfolio naszych produktów. Wprowadzając dedykowane marki sprzętu z zakresu elektroniki użytkowej - w ubiegłym roku Rocking Residence, zaś teraz Yarvik - sprawiliśmy, że marka Sweex w pewnym sensie wraca do swoich korzeni. Przed 10 laty firma startowała przecież jako producent sprzętu komputerowego i teraz wróci do tej formuły

Źródło: Sweex, winmodotnl

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 3 i 1 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości