PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nowy Sony Ericsson W350 stawia muzykę na pierwszym miejscu

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nowy-sony-ericsson-w350-stawia-muzyke-na-pierwszym-miejscu-2987.html
QR Code
Nowy Sony Ericsson W350 stawia muzykę na pierwszym miejscu

Michał Gruszka, 7 stycznia 2008, 11:33
Tagi: nowy telefon, Sony Ericsson

Sony Ericsson ogłosił dziś wprowadzenie na rynek telefonu W350. To telefon Walkman® oferujący doskonałe połączenie stylu i funkcji. Dzięki niemu funkcję kontrolowania muzyki masz na wyciągnięcie ręki. Składany telefon Sony Ericsson jest łatwy w obsłudze, stylowy i wygody, i na pewno zyska Twoje uznanie. Ten najnowszy nabytek w rodzinie telefonów Walkman® może być używany z nowymi słuchawkami bezprzewodowymi Bluetooth™ HBH-DS205, dzięki temu będziesz miał zapewnione najwyższe wrażenia muzyczne przy pełnej swobodzie rąk.

Ben Padley, Head of Music Marketing w Sony Ericsson. powiedział:

W350 Walkman® oferuje łatwe w obsłudze odtwarzanie muzyki, uruchamiane kombinacją kilku klawiszy oraz bogaty w funkcje telefon w stylowej, kompaktowej formie. Jest on zaprojektowany tak, aby spodobać się aktywnym mężczyznom i kobietom, którzy pragną stylowego, kompaktowego telefonu, odtwarzającego muzykę w jakości MP3, a do tego oferowanego po atrakcyjnej cenie.

Telefon W350 Walkman® – Prosty w obsłudze, stylowy w noszeniu

Unikalny styl – Cienki (10mm) Walkman® w niepowtarzalnej stylistyce składanego telefonu Walkman® on Top – sam wybierasz, co chcesz słuchać ze swojej kolekcji muzycznej przy pomocy przycisków na telefonie Ciekawe funkcje muzyczne – dowiedz się, jaki utwór jest grany przy pomocy TrackIDTM Bluetooth™ Stereo Streaming – do słuchania muzyki bezprzewodowo

Ikona stylu
Przyciągniesz pełne podziwu spojrzenia wyjmując z kieszeni lub z torebki telefon W350. Mając zaledwie 10 mm grubości, jest on wystarczająco cienki, aby zmieścić się w Twojej kieszeni lub torebce nie powodując wybrzuszeń. Jego unikalna klapka przykrywa klawiaturę nadając minimalistyczny wygląd. Telefon ten, dostępny w modnych kolorach, w tym Electric Black z pomarańczowymi akcentami, jest klasycznym, ale i nowoczesnym wyrazem stylu. Zawsze pasuje do okazji, czy będzie nią koncert muzyczny, czy też mecz piłki nożnej.

Prawdziwe doświadczenie odtwarzacza Walkman®
Do odtwarzacza W350 Walkman® dostęp jest prosty i łatwo jest go uruchomić nie zdejmując klapki. Stylistyka ‘Walkman® on Top’ sprawia, że kluczowe funkcje MP3,
w tym ‘start’, ‘pauza’ i ‘przewijanie’, znajdują się na zewnętrznej klapce, a zatem korzysta się z niego tak, jak z osobnego odtwarzacza MP3.

Telefon W350 pozwala na proste przenoszenie muzyki do telefonu. Niezależnie od tego czy Twoje ulubione utwory są na płycie CD, czy na komputerze, wszystko co musisz zrobić, przy zastosowaniu intuicyjnego oprogramowania Media Manager, to przenieść utwory z komputera na telefon za pomocą kabla USB. Możesz przechowywać do 470 ścieżek 1)* lub 40 całych płyt 1)* a kiedy muzyka jest już w Twoim telefonie, łatwo jest także poruszać się wśród utworów przy pomocy odtwarzacza Walkman®.

Nie umknie Ci żaden beat
Jesteś w barze i słyszysz utwór, który bardzo Ci się podoba…, ale nie możesz sobie przypomnieć jego nazwy! Brzmi znajomie, prawda? Wszyscy tego doświadczyliśmy, ale dzięki TrackID™ nie musi się to już nigdy zdarzyć. Po prostu nagraj kilka sekund piosenki za pomocą mikrofonu w telefonie (lub wgraj z wbudowanego radia) i zastosuj funkcję TrackID™, aby utwór zidentyfikować. Telefon poda Ci nazwę piosenki, wykonawcy, a nawet płyty, abyś mógł ją wgrać i słuchać z przyjemnością wiele razy.

Bądź w kontakcie bez kabli
Nie musisz trzymać telefonu w ręku aby korzystać z tego, co najlepsze w telefonie W350. Przy pomocy słuchawek bezprzewodowych Bluetooth™ HBH-DS205, możesz spowodować, że strumień muzyki przepłynie bezprzewodowo do Twoich uszu! Twój telefon może znajdować się w torbie, a Ty mimo to będziesz mógł słuchać muzyki, widzieć jaka piosenka jest odtwarzana i odbierać rozmowy telefoniczne.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 2 i 2 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości