PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nowy Sony Ericsson W760 Walkman - oferuje GPS oraz gry najnowszej generacji

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nowy-sony-ericsson-w760-walkman-oferuje-gps-oraz-gry-najnowszej-generacji-2988.html
QR Code
Nowy Sony Ericsson W760 Walkman - oferuje GPS oraz gry najnowszej generacji

Michał Gruszka, 7 stycznia 2008, 11:35 (ostatnio zmodyfikowano w poniedziałek, 7 stycznia 2008 o 11:35)
Tagi: nowy telefon, Sony Ericsson

Sony Ericsson przedstawił dziś W760 - pierwszy prawdziwie światowy telefon Walkman®, który obsługuje trzypasmową transmisję HSDPA (High-Speed Download Packet Access) i umożliwia szybkie szerokopasmowe wczytywanie najnowszych plików muzycznych i treści. Oferując muzykę w telefonie i wiele innych treści, telefon ten posiada wbudowany GPS, który pomoże Ci odnaleźć drogę na „sekretny koncert”. W760 ma także wyróżniające się głośniki stereo, abyś mógł słuchać muzyki razem z przyjaciółmi. Dodatkowo wyposażony jest w najnowsze gry, będące największymi hitami, w tym Need for Speed™ ProStreet.

Model W760 to telefon z rodziny Walkman®, który będziesz chciał wszędzie zabrać ze sobą. Na pewno przyda się dodatkowa ochrona ze strony wielofunkcyjnej obudowy Active Speaker MAS-100. Wygląda ona jak ładny futerał ochronny, a działa jak głośnik pozwalający odtwarzać utwory głośniej niż dotychczas, a także jako antena radiowa FM.

Ben Padley, Head of Music Marketing w Sony Ericsson. powiedział:

W dzisiejszych czasach ludzie są w ciągłym ruchu, a więc ważne jest, by mogli się ze sobą skontaktować w każdej chwili, i by mieli dostęp do rozrywki w zasięgu ręki. Model W760 doskonale pasuje do ich stylu życia – jest przebojowy i rozrywkowy. W760 przenosi telefon Walkman® w rejony bogatsze niż sama muzyka.

Telefon W760 Walkman® – Korzystaj i dziel się – gdziekolwiek jesteś na świecie

Pozostań na ziemi – wbudowany GPS oraz Wayfinder Navigator™1)
plus Google Maps™ - otrzymasz wskazówki, jak dotrzeć do miejsca, w które się udajesz
Dziel się muzyką w domu i poza nim Bliźniacze głośniki z funkcją Stereo Widening, plus opcjonalny Active Speaker do użytku na zewnątrz Dobierz muzykę do nastroju – wybierz swoją muzykę z SensMe™ Osiągaj doskonałe wyniki w grze - świetne funkcje gier, kontrola ruchu i szeroki ekran wyświetlacza dla wgranych uprzednio gier Need for Speed™ ProStreet

Znajdź drogę z GPS
Szukasz nowej lokalizacji, koncertu lub nowego klubu? Nawet nieznane miasto nie stanowi już wyzwania dla telefonu W760. Wbudowany GPS wraz Wayfinder Navigator™1) pozwolą na wyszukiwanie ponad 20 milionów interesujących miejsc na całym świecie, i głosowo prowadzą Cię przez każdy odcinek drogi. Telefon posiada także aplikację fitness wspieraną przez GPS, o nazwie Tracker, która informuje Cię, z jaką prędkością biegniesz lub idziesz, przez jak długi czas i jaką pokonałeś odległość.

Podziel się muzyką z przyjaciółmi
Znajdź się w centrum uwagi spontanicznej imprezy lub gry, za sprawą mocnych, wbudowanych w aparat W760 głośników stereofonicznych. Kiedy jesteś na zewnątrz, zastosuj Active Speaker MAS-100 – rewolucyjną obudowę. Ona nie tylko fantastycznie wygląda, ale także chroni Twój telefon Walkman®, równocześnie będąc głośnikiem oraz anteną radiową FM – wszystko po to, abyś mógł cieszyć się muzyką z przyjaciółmi.

Wprowadź się w dobry nastrój odpowiednia muzyką
Model W760 pomaga dobrać odpowiednią muzykę do okazji. Możesz przechować do 950 utworów2) na swoim telefonie * i korzystać z funkcji SensMe™, aby wybierać muzykę i utwory, które w jednej chwili dopasują się do Twojego nastroju. Poruszaj się po liście utworów z funkcją Shake Control – mieszaj i skacz po ścieżkach lub dostosuj głośność potrząsając telefonem.

Funkcja TrackID™, pozwoli Ci zidentyfikować jakikolwiek słuchany utwór w radiu FM albo w klubie. A przy zastosowaniu TrackID™ Charts możesz także przeglądać listy najczęściej wyszukiwanych utworów w Twoim kraju lub gdziekolwiek na świecie.

Intuicyjny interfejs użytkownika (Media User Interface) obraca się w zależności od tego jak trzymasz telefon. Automatyczne obracanie działa dla zdjęć, filmów wideo, a także gier 3). Po prostu obróć telefon, aby zmienić widok.

Zagraj w grę
Z telefonem W760 gra to jeszcze większa przyjemność. Telefon pozwala Ci grać w trybie panoramicznym, przy dźwięku z głośników stereo i zastosowaniu specjalnych
przycisków do gry, takich jak na konsoli gier. Wśród gier jest zainstalowany jeden z najnowszych hitów - Need for Speed™ ProStreet – połączenie ogromnej prędkości i najwyższej adrenaliny gwarantowane. Model W760 stworzony jest do gier o szybkim tempie akcji. Posiada duży ekran 2,2" zapewniający przyjemność grania. Ma również funkcję Motion Sensor Gaming, która pozwala grać na Twoim telefonie w gry najbardziej zaawansowane, o jakości 3D, przy użyciu ruchu telefonu w celu kontroli gry.

Uchwyć moment
W telefon wbudowany jest wysokiej jakości aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 megapikseli. Po prostu rozsuń telefon, wciśnij przycisk aparatu i uchwyć moment! Zdjęcia mogą być przechowywane w przenośnej pamięci 1 GB lub przenoszone na komputer przy użyciu Media Manager.

reklama

Ostatnie opinie internautów

evul 8.01.2008 @ 18:29
Myślę , że będzie to świetny telefon, jednak jego cena wynosić będzie tyle , że nie każdy będzie mógł sobie na niego pozwolić (ok. 1500 zł).
... 1.02.2008 @ 22:07
jest w tym telefonie wkońcu kamerka do wideoroamów??
Damiano 6.02.2008 @ 23:24
Telefon zapowiada się znakomicie, ciekawe czy ma akcelerometr i jaka będzie jego cena.
huj 1.04.2008 @ 14:33
huj
kurwa 1.04.2008 @ 14:34
kurwa

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 4 i 8 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości