PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nowy spot Orange - Hotel Wygoda

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nowy-spot-orange-hotel-wygoda-8617.html
QR Code
Nowy spot Orange - Hotel Wygoda

Maciej Celmer, 22 lutego 2011, 12:00
Tagi: internet mobilny, Orange, Orange Free, reklama, wideo

Kolejny ciekawy spot sieci Orange reklamujący szybki, mobilny internet Orange Free.

W spocie przedstawiono zalety szybkiego internetu w Orange i różnorodność ofert.


Źródło: Orange

reklama

Ostatnie opinie internautów

@Frasier 22.02.2011 @ 13:27
Boy hotelowy nie wzbudza sympatii, jest zbyt ekspresyjny. Motyw z oknami dobry. Myślę, że błędem jest użycie hotelu w reklamie. Ok, kojarzy się z podróżami, ale mi bardziej z domem. To jest nadal budynek = stacjonarność. Fakt, użycie np. przyczepy nie byłoby tak "prestiżowe", ale ja bym spróbował klasycznie - podróże, różne miejsca itd. Tutaj równie dobrze może chodzić o wi-fi w sieci hotelów... Nie widzę też nigdzie jakiegoś telefonu, czy netbooka.
Nie zmienia to jednak faktu, że Orange Free (zwłaszcza w wersji na kartę) to bardzo dobra oferta :-).
dawid9222 22.02.2011 @ 14:39
Frasier, masz rację, także wydaje mi się że należałoby bardziej podkreślić mobilność. Reklama zapewne bardziej przypadłaby do gustu, gdyby było w niej dużo humoru. Zauważ też że reklamy "na wesoło" są zazwyczaj bardzo rozpowszechnione, czy to na forach lub YT. Przez co reklama jest bardziej skuteczna.
koksik1000 22.02.2011 @ 15:09
Reklama ciekawa ale jak zejdzie z ramówek to każdy o niej zapomni, już wole serce i rozum Neostrady o których będę pamiętam i za rok. Faktycznie reklamy z humorem zawsze są bardziej zapamiętywane niż takie przecietniaki jak z orange
geko 22.02.2011 @ 20:52
Mi sie kojarzy z filmem 4 pokoje. Boy hotelowy tak samo narwany jak ten z filmu. Nie pomyśleliście panowie, że hotel jest miejscem stacjonarnym, z którego można korzystać z całej gamy usług jakie oferuje siec? Nie jest też domem, ale gdziekolwiek się nie znajdziemy, tam możemy mieć wiele okien na świat. Tak to widzę. Cieszy mnie, że reklamy są coraz bardziej pomysłowe, a nie gładkie rączki, które pokazują produkt i głos lektorki.
Społeczeństwo jest coraz bardziej wymagające, a reklama ma zapewnić poczucie, że jesteśmy w stanie rzeczywiście przenieść się do innego świata poprzez konsumpcję.
dawid9222 23.02.2011 @ 00:12
geko- i właśnie o to chodzi. Każdy ma inny gust, a co za tym idzie, nie każdemu podoba się to samo, i właśnie zadaniem agencji reklamowych jest sprawienie, aby reklama trafiła do jak najszerszego grona odbiorców. Co do samej reklamy- nie jest zła, chociaż gdyby to odemnie zależało, postawiłbym bardziej na humor.
@Frasier 23.02.2011 @ 06:22
@geko - oczywiście, że tak jest, ale ja zawsze staram się patrzeć na reklamy oczami "Generałą Publicznego" :-) i pod kątem jak najszerszego łapania co autor miał na myśli, ale przecież nie mam patentu na rację :-). Podstawową przewagą Orange nad np. ofertą Play jest właśnie ogólnodostępność. Swego czasu Netia reklamowała swój internet (głupie MVNO na nadajnikach P4 - bardziej opłaca się kupować u samego Play) podróżującymi w przyczepach. W ich przypadku to aż prosiło się o szyderę, bo dla mnie oznaczało to podróżowanie od nadajnika do nadajnika - w końcu mają (zwłaszcza przed uruchomieniem tego pseudo 4G) ograniczony zasięg. Stąd te moim zdaniem niepotrzebne skojarzenie z budynkiem, który jednoznacznie wskazuje na przywiązanie do czegoś.
Dlaczego nie dać mu w łapę np. smartfona i byłby przenoszony (wraz z otoczeniem) w ciekawe miejsca po każdym spojrzeniu na niego? Byłoby jakieś nawiązanie do oferty. Reklama nie jest zła, ale nie ma tego CZEGOŚ.

4 Pokoje filmem był zacnym.
dreamgirl 26.02.2011 @ 16:25
ja chce do tego hotelu :D

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 1 i 4 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16