PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nowy spot Play

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nowy-spot-play-8915.html
QR Code
Nowy spot Play

Maciej Celmer, 1 kwietnia 2011, 14:35
Tagi: Play, reklama, wideo

Sieć Play udostępniła nowy spot reklamowy promujący darmowe rozmowy i SMS`y w sieci.


Źródło: Play

reklama

Ostatnie opinie internautów

Hajdek 1.04.2011 @ 14:56
Reklama taka sobie, po prostu informuje o nowej promocji. Rewelacji nie ma, lecz to się rzadko zdarza. Ale spot ma po prostu reklamować dany przedmiot, a w tym przypadku ofertę.
Pozdrawiam, Hajdek
Cami 1.04.2011 @ 15:08
Koncept słaby i niewiele mówi o ofercie. Fakt, można mieć darmowe SMS/MMS (jak w tym przypadku), ale poza cennikiem taki MMS nie jest jakoś rewelacyjnie atrakcyjny.
Nie rozdrabniając się - Pan z filmu chyba nie dostrzegł benefitów bycia w sieci "4G", bo przecież mejla nie wysyłał z tym zdjęciem.
Bład w kolorystyce "złego" lokalu na początku, nie powinna być "fioletowata", ale zielona, niebieska, pomarańczowa - kolory konkurentów.
"Dobry" lokal powinien mieć fioletową kolorystykę i nazwę... Może nawet Fresh.
Ochroniarz średnio udany. Takie "czarne" charaktery mają bawić, a on taki jakiś nieporadny... Lepiej było dać typowego, łysego koksa :-).
To szczegóły i w sumei nawet te zmiany nie zmieniłyby reklamy na którą pomysł jest po prostu średni.
dawid9222 1.04.2011 @ 15:17
Zgadzam się, reklama nie powala.
Czegoś tu brakuje. Może efektu zaskoczenia? ;)
Hajdek 1.04.2011 @ 15:44
Tak, reklama wydaje się być niskobudżetowa, coś się nie postarali...

@Cami - nie zagłębiajmy się w szczegóły, po prostu pomysł jest słaby (wykonanie też, ale nie mogło być o wiele lepiej).
Pozdrawiam, Hajdek
blizniaki06 1.04.2011 @ 17:32
Nieźle, Cami ;) Obejrzałam raz - i (reklama) "przeleciała" mi tak szybko, że nawet nie zdążyłam się skupić... Drugi raz - już po przeczytaniu komentarzy - ehh, i też nie wychwyciłabym tylu szczegółów... Ale mam za sobą cięęęęężki i praaaacowity dzień... Umysł off.
keradd 1.04.2011 @ 20:30
Dobra, reklama średnia, ale czy mniej w niej powiedziano niż w reklamach "serce i rozum"? Pozdrawiam.
@Frasier 3.04.2011 @ 09:03
Tak, bo zapewne każdy z nas ma numer do każdej dziewczyny, która jest w takim klubie... Nie rozumiem pomysłu na tę reklamę. Na koniec rozmyli przekaz prezentujac 3 taryfy. Przecież skoro gość wysyła MMSy, to chyba jest to reklama taryfy z darmowymi SMSami do wszystkich sieci po doładowaniu? Na to wskazuje logika, bo przecież nei każdy jest w Play...
Eh, pewnie będą zadowoleni. Sprzedaż będzie rosnąć, ale nie dzięki reklamom, które zapominamy po ich jednokrotnym obejrzeniu (można się śmiać z Mumio Plusa, które jest słabe od dawna, ale chyba każdy pamięta Kopytko...), a dzięki dobrej ofercie. Dobrze, że chociaż nie przeszkadzają :-).

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 8 i 4 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16