PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nowy spot reklamujący ofertę All Inclusive

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nowy-spot-reklamujacy-oferte-all-inclusive-8662.html
QR Code
Nowy spot reklamujący ofertę All Inclusive

Maciej Celmer, 28 lutego 2011, 12:32
Tagi: All Inclusive, Play, reklama, wideo

Dziś odbędzie się konferencja sieci Play, na której zaprezentowane zostaną nowe propozycje oferty All Inclusive. Dostępny jest już spot reklamowy promujący usługę online.


Źródło: Play

reklama

Ostatnie opinie internautów

dawid9222 28.02.2011 @ 12:48
Na stronie rzecznika Play są już regulaminy i taryfy.

A reklama typowa, jak na taką ofertę. Ktoś jedzie pociągiem (postawiono na mobilność?) i korzysta z Facebooka, jakiś problem i z pomocą przychodzi mobilny internet ;) I wszyscy szczęśliwi i zadowoleni :-]
Jacek85 28.02.2011 @ 13:21
Dawid - Gdyby nie Facebook nasi kuzynowie teraz spędzali by czas samotnie na krawężniku przed lotniskiem ;)

Ja trochę z innej beczki w kwestii technicznej.
Zauważyłem, że na niektórych stronach zamies****** są Youtube playery takie jak tu, a na innych podobne tylko, że mają jeszcze opcję wyswietlenia filmiku na pełnym ekranie.
Czy nie dałoby się zamies***** tych drugich? Wpłynęłoby to na pewno na komfort oglądania. Wiem, że można kliknąć na filmik i wtedy przenosi nas na stronę Youtube, a tam już można powiększać do woli. Problem w tym, że na nieco starszych komputerach uruchamanie większej ilości zakładek w przeglądarce obciąża nieco procesor i jest niewygodne. :)
Wanda 28.02.2011 @ 13:21
Nic dziwnego, że tak szybko odłożył laptopa - pociąg wyjechał z zasięgu macierzystego Play :). Rozumiałabym tego typu reklamę (w podróży) dla All Inclusive w abonamentach telefonicznych, gdzie o ile mnie pamięć nie myli pakiety działają na zasięgu własnym i roamingu Polkomtela, ale PO, który (znów, o ile się nie mylę :)) działa tylko na zasięgu P4?
Frasier 28.02.2011 @ 18:23
Tu się zgodzę - podróż+Play=fail :-). Znaczy jak uruchomią to całe UMTS 900 i o ile mamy aparty/modemy to obsługujące, to patrząc na mapkę zasięgu powinno być znacznie lepiej, ale nadal niedoskonale. Trzeba pamiętać, że Play w przetargu kupiło bardzo wąski zakres tej dziewięćsetki, więc dopiero praktyka pokaże jak to będzie śmigać. Mi się mina przy lapku skojarzyła z ludźmi, którzy narzekają (nie dotyczy to tej oferty) na kilkusetzłotowe rachunki, bo ich wylogowało ze "Strefy taniego internetu" (czyli zasięgu Play) i zaczęli korzystać z internetu po roamingu Polkomtela, z taktem 12 groszy za 100kB :-). Zazdroszczę też towarzystwa przy podróżowaniu pociągiem - ja nie miałem odwagi w swoim ostatnim wyciągnąć czegokolwiek wartościowego z kieszeni w przedziale :-).

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 10 i 4 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16