PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nowy spot tabletu Motorola XOOM

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nowy-spot-tabletu-motorola-xoom-8656.html
QR Code
Nowy spot tabletu Motorola XOOM

Maciej Celmer, 28 lutego 2011, 10:21
Tagi: Motorola, Motorola XOOM, reklama, tablet, wideo

Motorola zapowiadała rewolucyjny tablet, z systemem dedykowanym dla urządzeń o dużej przekątnej ekranu. Zaprezentowany na MWC w Barcelonie XOOM cieszył się dużą popularnością. Pora na kampanię reklamową.

Wideo przedstawia tablet Motoroli, jako urządzenie wielofunkcyjne z rozbudowanymi funkcjami komunikacyjnymi. według producenta, XOOM posiada wszystko co tablet mieć powinien.


Źródło: wl

reklama

Ostatnie opinie internautów

dawid9222 28.02.2011 @ 10:33
Podoba mi się to początkowe skojarzenie, iż w tym tablecie 'zawiera się cały laptop'. Podoba mi się przejrzysty, czytelny, 10 calowy wyświetlacz, na którym oglądanie filmów jest przyjemnością ;)

Co do samej reklamy, przemyślana i z sensem. A wiadomo, reklama dźwignią handlu.. tak więc na taki produkt, musiano się postarać ;)
Frasier 28.02.2011 @ 10:39
Oszukali mnie! Gdzie mój statek kosmiczny :-)?. Faktycznie, pomysł z poskładaniem laptopa w tablet ciekawy, ale Google MAps 3D z podkłądem "latest Android technology" mogli sobie darować Ten filmik też za sprawnie zacząłsię odtwarzać, ale przecież nie będą czasu w reklamie marnować na buforowanie.
dawid9222 28.02.2011 @ 10:46
Frasier, wiadomo w reklamach wszystko jest podkręcone. Śmiesznie by to wyglądało gdyby odpalił filmik i musiał poczekać 30 sekund na załadowanie go ;-) A tu chodzi o pokazanie go z jak najlepszej strony, i wszytko jest zaplanowane na tip top. No tak, bo to reklama przecież... ;)
Jacek85 28.02.2011 @ 11:56
Reklama krótka, zwięzła i na temat. Podobała mi się, co nie znaczy, że teraz marze o zakupie tabletu. :)

Czytałem, że cena Motoroli Xoom ma wynosić około 799 dolarów. Tyle pieniędzy wolałbym zainwestować w kupno netbooka, ale wiąże się to w dużej mierze z tym, że ogólnie jakoś nie jestem przekonany do tabletów.
dawid9222 28.02.2011 @ 12:24
Jacek, co prawda ja także nie jestem zwolennikiem tabletów. Nieporęczny gabaryt, no i trzeba mieć dużą kieszeń ;-) Choć doskonale nadaje się on do różnych prezentacji itp. A zauważyliście że reklamy mają najczęściej 30 sekund? Wiadomo czas antenowy drogi... ;)
koksik1000 28.02.2011 @ 15:11
Tak naprawdę to trzeba poczekać kilka miesięcy i sprawdzić jak się zachowuje nowe urządzenie ,przejrzałem kilka stron internetowych i jest mnóstwo porównań XOOM do Ipada ale pamiętajmy że ten pierwszy ma premierę 11 miesięcy po tym drugim wiec nie ma co porównywać ,po za tym prawdziwym testem dla XOOM będzie Ipad 2 i tu tez niefortunna premiera tego tabletu gdzie najprawdopodobniej już jutro zadebiutuje IPAD2 wiec wszyscy zapomną o XOOM, co do ceny i kupna tego tabletu to radziłbym się trochę wstrzymać i poczekać aż na rynek wyjdzie kilka równorzędnych tapletów i producenci będą konkurować ceną.
Dawid piszesz że trzeba mieć do takiego urządzenia dużą kieszeń ale pamiętaj że tablet nie jest porównywany do telefonu tylko bardziej do notebooka a notebooki są miej poręczne niż tablety
koksik1000 28.02.2011 @ 15:13
http://www.youtube.com/watch?v=LwlhZcNWTfs
Ja wole jednak takie prezentowanie swojego produktu
dawid9222 28.02.2011 @ 15:21
koksik, z tą kieszenią to był żart =) Naturalnie tabletu nie należy porównywać do telefonu, ani wielkością ;), ani tym bardziej parametrami. ;-)
Jacek85 1.03.2011 @ 01:12
Hehe, na zagranicznym forum Xda Developers ktoś podkręcił procesor w Xoom-ie o 50%, czyli z 1Ghz zrobiło się 1,5Ghz. Oczywiście dzięki temu wypadał on znacznie lepiej w benchmarkach, a i działanie systemu było dużo płynniejsze.
Swoją drogą gratuluję odwagi, ja bym się bał podkręcać nowo zakupiony sprzęt, w dodatku taki, na który trzeba wyłożyć niemało pieniędzy.

Dla zainteresowanych link z youtube:
http://www.youtube.com/watch?v=cLNjHyAi8BI

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 11 i 2 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16