PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nowy telefon Sony Ericsson Z555

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nowy-telefon-sony-ericsson-z555-2989.html
QR Code
Nowy telefon Sony Ericsson Z555

Michał Gruszka, 7 stycznia 2008, 11:37
Tagi: nowy telefon, Sony Ericsson

Sony Ericsson przedstawił dziś nowy telefon Z555 – elegancki telefon z klapką, który łączy w sobie bogaty zestaw funkcji z nadzwyczajnie pięknym wzornictwem. Jest to idealne dopasowanie najnowszego zestawu funkcji z innowacyjnym, diamentowym wzornictwem. Telefon ten ma wszystkie potrzebne cechy, aby stać się ikoną dobrego stylu.

Wraz z modelem Z555, Sony Ericsson przedstawił serię nowych, stylowych akcesoriów, w tym kolekcję (Design Collection) czterech skórzanych torebek, z których wszystkie oferują unikalne i twórcze rozwiązania do noszenia telefonu. Przedstawił także trzy rodzaje nowych, eleganckich słuchawek bezprzewodowych Bluetooth™: HBH-PV708, HBH-PV770 oraz HBH-PV712.

Sven Totte, Head of Style Marketing w Sony Ericsson powiedział:

Model Z555 zaprojektowany jest z myślą o tym, aby odzwierciedlać Twoją urodę i przyciągać uwagę. Stworzyliśmy ten telefon dla ludzi, którzy szukają pięknie zaprojektowanego aparatu, odzwierciedlającego ich osobisty styl, a zarazem będącego wydajnym i wyposażonym w najnowsze funkcje.

Sony Ericsson Z555 – Ikona dobrego stylu
Kontrola gestem – zarządzaj rozmowami za pomocą ruchu dłoni Ukryty wyświetlacz – jednolite wykończenie telefonu Zmieniające się tematy zgodnie z porą roku Eleganckie designerskie akcesoria dla uzupełnienia Twojego wizerunku.

Zaakcentuj swój styl
Kiedy pracujesz albo kiedy się bawisz, masz własny styl, który jest tylko Twój - styl i wygląd, które telefon Z555 podkreśla doskonale. Za sprawą unikalnego wykończenia w postaci diamentowych odblasków na frontowej części oraz wyrafinowanych detali, telefon ten prawdziwie odzwierciedla Twoją osobowość. Wybierz kolor Diamond Black albo Dusted Rose, a wkrótce zostaniesz zauważony.
Po prostu machnij ręką, aby przerwać połączenie

Model Z555 posiada przydatną funkcję - kontrolę gestem - opracowaną przez Sony Ericsson, pozwalającą Ci łatwo wyciszyć telefon lub wprowadzić budzik telefoniczny w tryb drzemki, nie przerywając tego czym się zajmujesz w danej chwili. Kiedy przychodzi rozmowa telefoniczna, zwykły ruch ręką w tę i z powrotem nad telefonem wycisza dzwonek. Podobnie, przesuń ręką nad telefonem kiedy używasz go jako budzika, a przejdzie on w tryb drzemki. To jest jak magia!

Zasięgnij informacji - dyskretnie
Telefon Z555 posiada zewnętrzny wyświetlacz, który pokaże Ci kto dzwoni, nawet bez otwierania klapki telefonu. Kiedy aparat jest w stanie spoczynku, zewnętrzny wyświetlacz pozostaje dyskretnie niewidzialny… z troski o wzornictwo.

Najnowszy wygląd telefonu
Podobnie jak Ty, telefon Z555 zmienia swój wygląd, aby dostosować się do pory roku. Kolory i stylistyka, które pojawiają się w tematach telefonu, podobnie jak wygląd systemu menu i głównego ekranu, mogą aktualizować się automatycznie, w miarę mijania kolejnych dni w roku. Połączony z kalendarzem telefonu model Z555 wie, kiedy letni wygląd musi ustąpić jesiennemu. Trzyma on w zanadrzu nawet coś specjalnego na wielkie wydarzenia, takie jak Wigilia Nowego Roku!

Dajcie upust namiętnościom na bieżąco
Model Z555 pozwoli Ci skorzystać z wolnej chwili w taksówce, aby nadrobić zaległości związane z ulubionym zespołem lub nawet książką. Przechowuj w telefonie swoje ulubione ścieżki muzyczne lub książki audio i sortuj je według rozdziałów, płyt lub artystów. Dostrój się do radia FM, aby wysłuchać prognozy pogody, informacji drogowych lub najnowszych plotek o gwiazdach.

Uchwyć wydarzenia kiedy mają miejsce
Aparat fotograficzny o rozdzielczości 1,3 MP, w jaki wyposażony jest telefon Z555 zapewnia to, że zawsze jesteś w stanie uchwycić akcję, kiedy się ona rozgrywa. Zrób zdjęcie potencjalnego nowego zakupu i wyślij je jako wiadomość - obraz do przyjaciela albo wczytaj je bezpośrednio do bloga, tak aby wszyscy mogli dowiedzieć się jakie masz plany.

Akcesoria do uzupełnienia Twojego wizerunku Każdy stylista powie Ci, że wizerunek nie jest pełny bez właściwych dodatków. Linia Design Collection oferuje cztery różne stylowe torebki ze skóry, które dopełniają Twojego stylu, a równocześnie chronią Twój telefon. Kolekcja oferuje twórcze i stylowe rozwiązania do noszenia
telefonu, które pasować będą do telefonu oraz Twojego stylu.

Telefon Z555 jest także kompatybilny z trzema eleganckimi
nowymi słuchawkami bezprzewodowymi Bluetooth™:

Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth™ HBH-PV708 oferują najlepsze połączenie stylu i wygody – abyś mógł być w kontakcie z bliskimi kiedy wyprowadzasz psa albo kupujesz kawę.

Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth™ HBH-PV770 oferują alternatywny sposób noszenia słuchawek w uszach, tak, że możesz ich wciąż używać mając na sobie okulary słoneczne.

Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth™ HBH-PV712 redukują dźwięki w tle i maksymalizują wygodę, pozwalając Ci skoncentrować się na osobie, z którą rozmawiasz. Podnoszą także Twoje notowania w kwestii stylu dzięki dwóm wymiennym obudowom Style-up™, w które są wyposażone.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 11 i 11 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości