PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nowy wizerunek sieci wRodzinie

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/nowy-wizerunek-sieci-wrodzinie-9300.html
QR Code
Nowy wizerunek sieci wRodzinie

Maciej Celmer, 6 czerwca 2011, 11:13
Tagi: Centernet, rebranding, wRodzinie

Z początkiem czerwca zmianie ulegnie logotyp sieci wRodzinie oraz uruchomiona zostanie nowa strona internetowa operatora. Komunikacji zmian towarzyszyć będzie kampania reklamowa w kanałach telewizyjnych Grupy Polsat.

6 czerwca CenterNet S.A. rozpoczyna działania wizerunkowe dla marki wRodzinie. Są one konsekwencją rozszerzenia grupy docelowej, zmiany strategii komunikacji oraz podjęcia decyzji o rewitalizacji marki. Pierwszym i najwyraźniejszym elementem tego procesu jest odświeżenie logotypu sieci.

Nowe logo „wRodzinie”, które zostanie wprowadzone z początkiem czerwca, podkreśla nazwę operatora oraz nawiązuje do więzi rodzinnych. Logotyp został wzbogacony o claim: „bliscy bliżej.”, wyrażający główną ideę marki.

Włodzimierz Plewczyński, Dyrektor ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta CenterNet S.A. powiedział:

Nowy logotyp ma na celu nie tylko podkreślenie zmian, jakie zaszły w sieci wRodzinie, ale przede wszystkim wynika z konieczności dostosowania wizualizacji marki do potrzeb nowej grupy docelowej. Naszym celem jest stworzenie marki rodzinnej, odpowiadającej na potrzeby osób pragnących pozostawać w kontakcie z najbliższymi, bez względu na wiek czy umiejętności. Usunięcie dodatkowych elementów graficznych pozwoliło położyć szczególny nacisk na nazwę operatora oraz claim. Nowy logotyp, lekki i nowoczesny, doskonale oddaje wartości marki

Od dzisiaj przeprowadzona zostanie również telewizyjna kampania reklamowa, która emitowana będzie w wybranych programach Grupy Polsat. Specjalnie z myślą o kampanii przygotowano 3 spoty. Utrzymany w ciepłej tonacji 30-sekundowy spot wizerunkowy prezentuje markę jako patrona międzypokoleniowych kontaktów. Kolejne dwa to spoty promocyjne (30- i 15 sekundowy), które będą informować o najnowszych elementach oferty wRodzinie. Pierwszym z nich jest promocja „Minuty za Minuty”, w ramach której każdy użytkownik wRodzinie za każde 2 minuty odebranych połączeń przychodzących otrzymuje minutę do wykorzystania na darmowe połączenia wychodzące na numery w sieci oraz telefony stacjonarne. Drugim elementem jest dostępny w promocyjnej cenie 99 zł zestaw startowy wRodzinie, zawierający aparat myPhone 1070 oraz starter o wartości 20 zł.

Źródło: CenterNet

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 8 i 1 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości