PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Oferta Promocyjna "Play Lajt"

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/oferta-promocyjna-play-lajt-1192.html
QR Code
Oferta Promocyjna "Play Lajt"

Piotr Baranowski, 31 maja 2007, 16:34 (ostatnio zmodyfikowano w czwartek, 31 maja 2007 o 16:41)
Tagi: Play, promocja

PLAY wprowadza nowy niski abonament PLAY Lajt w wysokości 30 zł miesięcznie.

 1. Oferta Promocyjna „Play Lajt” umożliwia osobie zainteresowanej podpisaniem umowy na świadczenie usług telekomunikacyjnych na czas 24 miesięcy (Okres Zastrzeżony) w ramach oferty Play Abonament i wybór Abonamentu – Play Abonament 30, określonego w Tabeli nr 1 poniżej.

 2. W ramach niniejszej Oferty Promocyjnej, Abonent otrzymuje Kartę SIM/USIM z Numerem MSISDN (numerem telefonu) i przysługuje mu prawo do zakupu Telefonu po specjalnej cenie określonej w aktualnym Cenniku Telefonów dla Oferty Promocyjnej "Play Lajt".
 3. Abonent w ramach Play Abonament 30 otrzymuje Pakiet Złotówek o wartości 40 PLN, który może być wykorzystany w bieżącym Okresie Rozliczeniowym. Pakiet Złotówek Abonent może wykorzystać na usługi podstawowe świadczone przez Operatora po cenach określonych w Tabeli nr 2 poniżej. Po wykorzystaniu Pakietu Złotówek opłaty za usługi będą naliczane zgodnie z Cennikiem Oferty Play. Opłaty za usługi nie wymienione w Tabeli nr 2 są naliczane poza Abonamentem, zgodnie z Cennikiem Oferty Play.

 4. W Okresie Zastrzeżonym Abonent może zawsze zwiększyć wartość swojego Abonamentu, wybierając jeden z Abonamentów dostępnych w Ofercie Play Abonament. Po zwiększeniu wartości Abonamentu, Abonent będzie mógł wybrać niższy Abonament po upływie Okresu Zastrzeżonego, przy czym wybór Play Abonament 30 będzie możliwy tylko w okresie obowiązywania oferty "Play Lajt".
 5. W przypadku rozwiązania Umowy przed upływem Okresu Zastrzeżonego z przyczyn leżących po stronie Abonenta, Operator może obciążyć Abonenta opłatą specjalną określoną w Tabeli nr 3 poniżej.

 6. Szczegółowe zasady dotyczące rozliczania usług w Ofercie Promocyjnej "Play Lajt" są takie same jak dla Oferty Play Abonament i określa je Cennik Oferty Play. W szczególności Abonent będzie korzystał z usługi Zbieraj Minuty, dzięki której Abonent otrzymuje jedną pełną minutę na połączenia głosowe wychodzące do wszystkich operatorów krajowych, za każde dwie pełne minuty odebranego na terenie Rzeczpospolitej Polskiej połączenia głosowego przychodzącego od innych operatorów krajowych i zagranicznych, zgodnie z zasadami dla tej usługi określonymi w Cenniku Oferty Play.

Opłaty za skorzystanie z Oferty Promocyjnej "Play Lajt"
W okresie od 1 czerwca 2007r. do odwołania, Abonent nie ponosi żadnych dodatkowych opłat za skorzystanie z Oferty Promocyjnej "Play Lajt".

Informacje Dodatkowe

 1. Skorzystanie z niniejszej Oferty Promocyjnej wyklucza korzystanie z innych Ofert Promocyjnych, dostępnych łącznie z Ofertą Play, chyba, że warunki innych Ofert Promocyjnych stanowią inaczej.
 2. Operator zastrzega sobie prawo do wycofania Oferty Promocyjnej "Play Lajt" w każdym czasie bez podawania przyczyny.
 3. Niniejsze warunki Oferty Promocyjnej są dostępne na stronie internetowej www.playmobile.pl
 4. Wszelkie wyrazy lub wyrażenia pisane w treści niniejszej Oferty Promocyjnej z dużej litery należy rozumieć zgodnie z ich definicją zawartą w Regulaminie Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych przez P4 sp. z o.o. dla Abonentów oraz Cennikiem Oferty Play, chyba że treść niniejszej oferty stanowi inaczej.
 5. W przypadku rozbieżności pomiędzy postanowieniami niniejszej Oferty Promocyjnej a postanowieniami Cennika Oferty Play lub Regulaminu Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych, postanowienia niniejszej Oferty Promocyjnej będą miały charakter nadrzędny.
 6. W sprawach nieuregulowanych treścią niniejszej Oferty Promocyjnej stosują się postanowienia Oferty Play Abonament zawarte w Cenniku Oferty Play.
 7. Wszystkie ceny podane w niniejszym dokumencie podane są w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek od towarów i usług (VAT), o ile nie wskazano inaczej.
 8. Stosowane w niniejszym dokumencie określenie „Bezpłatnie” oznacza, że opłata za daną usługę jest zawarta w kwocie Abonamentu.
reklama

Ostatnie opinie internautów

wbbw 8.07.2007 @ 17:56
z 400 i działa - nie ma problemów z łącznością
Agacia 23.11.2007 @ 16:13
A co myślicie o Samsungu L760? Warto go kupić?
agatka 30.12.2007 @ 19:39
mam ten telefonik od niedawna i moim zdaniej jest supcioo ale to zalezy jakie kto ma wymagania
a mam pytanie jak jest z tym abonamentem co miesiac dochodzi rachunek i kiedy dostaje piniadze na poczatku miesiaca czy na koncu

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 13 i 12 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości