PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ogicom gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ogicom-gra-z-wielka-orkiestra-swiatecznej-pomocy-6906.html
QR Code
Ogicom gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Mariusz Burski, 8 stycznia 2010, 13:47
Tagi: Ogicom, WOŚP (Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy)

Firma Ogicom, znany dostawca rozwiązań biznesowych z dziedziny Internetu i telekomunikacji, po raz drugi wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy nie tylko duchowo, ale i technologicznie.

Dla wsparcia akcji organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, firma Ogicom przygotowała klaster serwerów dedykowanych oraz łącze internetowe, które ułatwią funkcjonowanie sklepu internetowego WOŚP w czasie XVIII Wielkiego Finału. Rozwiązania te zapewnią, że w dniach, kiedy liczba wejść do sklepu znacząco i gwałtownie wzrośnie, obsługa zgłoszeń odbędzie się bezproblemowo zarówno dla kupujących, jak i Fundacji.

Gwarancją niezawodności jest tutaj lokalizacja serwerów w ultranowoczesnej serwerowni dysponującej zasilaniem z wielu źródeł, łączami od 7 niezależnych operatorów oraz rozwiązaniami technicznymi i organizacyjnymi, które zapewniają całkowite bezpieczeństwo danych. Sam klaster serwerów opiera się na wydajnej konfiguracji sprzętowej gwarantującej szybkość przetwarzania danych oraz ogromną pojemność pamięci. Ogicom we współpracy z firmą Inotel S.A. zorganizował także łącze internetowe o maksymalnej przepływności 500 mbit/s, podczas gdy normalny weekendowy ruch zwykle odbywa się na poziomie 150 mbit/s. Przewidziano zatem ruch ponad trzykrotnie większy niż ten, który standardowo generowany jest przez 20 tysięcy klientów Ogicom.

"Współpraca w WOŚP to nie pierwsza i z całą pewnością nie ostatnia tego typu realizacja, w której doświadczenie ekspertów Ogicom może wesprzeć tak szczytny cel" - mówi prezes Ogicom, Krzysztof Szyszka.

Na zakończenie akcji, już po Finale, planowane jest kolejne wspólne przedsięwzięcie, polegające na stworzeniu awatara Jurka Owsiaka, który pojawiać się będzie na stronie głównej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Awatary to wirtualne postacie "wychodzące przed serwis www", znane już z promocji świątecznych Ogicom.

Dodatkowo, w serwisie Allegro znaleźć można aukcje wystawione przez firmę Ogicom, z których dochód zostanie w całości przeznaczony na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i przyczyni się do zakupu sprzętu wykorzystywanego w leczeniu dzieci dotkniętych chorobą nowotworową. O pomoc w licytacji Ogicom zwrócił się w specjalnym newsletterze do swoich klientów - 20 tysięcy małych i średnich przedsiębiorstw.

Na aukcjach użytkownika OgicomSpZoo znaleźć można między innymi licencję na nowatorski program E-Backup służący do backupu danych online czy też abonament na korzystanie z wirtualnego faxu. Pierwsza z usług pozwala na zabezpieczenie danych komputerowych, które poddane kompresji i szyfrowaniu, przesłane są w bezpieczny sposób na zdalny serwer w profesjonalnej serwerowni Ogicom. Druga z usług, E-Fax, to równie innowacyjne rozwiązanie pozwalające na wysyłanie faksów za pośrednictwem skrzynki e-mail.

Wylicytować można także usługę wykonania profesjonalnej, autorskiej strony internetowej lub uruchomienie i utrzymanie łatwego w nawigacji wirtualnego sklepu, opartego o najnowsze dostępne rozwiązania technologiczne.

Dostępne są także pakiety usług biznesowych - Biznes Power, Biznes Expert, Biznes Profit oraz najbardziej rozbudowany - Biznes Max. Efektywna działalność firmy w Internecie musi bowiem opierać się na szybkich i niezawodnych serwerach gwarantujących sprawną komunikację, pocztę bez spamu oraz bezpieczeństwo danych. E-serwery w Ogicom to prawdziwe centra zarządzania, gdzie z jednego miejsca, w zaledwie kilka chwil można sprawdzić pocztę, wysłać faks, wykonać kopię bezpieczeństwa plików komputerowych, prześledzić statystyki oglądalności, a nawet stworzyć własną stronę www. Dodatkowo, zwycięzca pakietu Biznes Max zostanie opisany w serwisie Ogicom.pl oraz magazynie Ogicom Ekspert.

Tak, jak do końca świata i jeden dzień dłużej Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będzie pomagała wszystkim potrzebującym dzieciom, tak i Ogicom zagwarantuje zwycięzcom aukcji swoje usługi - bezterminowo, do końca świata i dzień dłużej.

Do każdego z pakietów zwycięzca aukcji otrzyma opiekę doświadczonego, indywidualnego doradcy biznesowego zyskując w ten sposób pewność, że usługi zostaną wykorzystane w możliwie najlepszy sposób, najpełniej przyczyniając się do realizacji jego biznesowych celów.

Zakończenie wszystkich aukcji nastąpi w czwartek 14 stycznia br. w godzinach popołudniowych. Więcej szczegółów znaleźć można na stronie http://www.ogicom.pl, a wszystkie aukcje dostępne są pod adresem: http://aukcje.wosp.org.pl/show_user_auctions.php?uid=15938141.

Źródło: Ogicom

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 5 i 4 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości