PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > "Okazja Dziesięciolecia" - urodzinowa oferta sieci Era

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/okazja-dziesieciolecia-urodzinowa-oferta-sieci-era-50.html
QR Code
"Okazja Dziesięciolecia" - urodzinowa oferta sieci Era

Tomasz, 5 września 2006, 06:22
Tagi: promocja, Era

Z okazji swoich dziesiątych urodzin, sieć Era wprowadza od 4 września br. specjalną promocję dla nowych klientów prywatnych podkreślającą motyw "dziesiątki". W ramach oferty "Okazja Dziesięciolecia" abonament za pierwszych 10 miesięcy umowy może wynieść jedynie 10 złotych (przez resztę okresu umowy, zgodnie z cennikiem, 30 zł miesięcznie).

Dodatkowo, każdy nowy klient prywatny może ułożyć swoją taryfę indywidualnie wybierając dowolne odpowiadające mu oferty ze wszystkich obecnie dostępnych, takich jak: "Taniej w sieci", "Weekendowa", "Multimedialna", "Blue Connect", "Z przyjacielem", czy "Uniwersalna". Daje to możliwość korzystnego łączenia, np., darmowych minut do wszystkich sieci z darmowymi minutami na telefony stacjonarne, czy bezpłatnymi rozmowami w soboty i niedziele w sieci Era lub tylko z wybranym numerem. Wtedy za każdą wybraną ofertę abonament przez pierwszych 10 miesięcy wyniesie tylko 10 złotych, zgodnie z warunkami promocji.
W urodzinowej promocji "Okazja Dziesięciolecia" Era oferuje również 10 specjalnie wybranych modeli telefonów po atrakcyjnych cenach. Na przykład, przy wyborze co najmniej dwóch spośród dostępnych ofert, telefon Sony Ericsson K510i z aparatem cyfrowym 1,3 Mpjx i odtwarzaczem mp3 dostępny jest już za symboliczne 10 groszy. Każdy klient otrzyma też w prezencie urodzinowym 10 darmowych MMS-ów oraz specjalny bezpłatny starter Tak Tak na bezabonamentowe połączenia w sieci Era.

Dotychczasowi klienci również otrzymują niespodziankę: kolejny rok z rzędu sieć Era organizuje promocję urodzinową dla uczestników programu lojalnościowego Era Premia. Na 10 urodziny sieci każdy uczestnik programu, który jest od co najmniej roku abonentem sieci, może otrzymać specjalny, urodzinowy bonus punktowy.

W myśl zasady „Im dłużej z nami, tym lepiej”, bonus punktowy zależy od stażu klienta w sieci. Najmniejszy oferowany w promocji bonus to 200 dodatkowych punktów Era Premia, a największy – aż 3200 punktów, dla klientów, którzy są abonentami sieci ponad 9 lat. W zależności od potrzeby uczestnik może zamówić np. bezpłatne minuty, tańsze usługi, nowy aparat telefoniczny lub darmowy bilet do kina. Wzbogacona zostaje oferta nagród programu. Klienci będą mogli wybierać spośród szerokiej oferty akcesoriów telefonicznych, które po zamówieniu otrzymają kurierem prosto do domu

Promocja ’”10 urodziny sieci Era w programie Era Premia” będzie trwać od 4 września do 16 października. Aby otrzymać bonus urodzinowy należy wysłać SMS o treści TAK na nr 6888 (opłata wg taryfy klienta).

Źródło: Era

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 15 i 4 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

All-Star point guard... 3.03.2018, 03:21

Archiwum wiadomości