PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Operator Tele2 oskarżony o podrobienie podpisu

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/operator-tele2-oskarzony-o-podrobienie-podpisu-560.html
QR Code
Operator Tele2 oskarżony o podrobienie podpisu

Piotr Baranowski, 7 marca 2007, 12:30
Tagi: Tele2

Jak podaje dziennik Bałtycki - Gdańszczanka twierdzi, że nigdy nie podpisywała umowy z firmą Tele2. Tymczasem od blisko roku otrzymuje rachunki od tego operatora. W lutym wezwanie do zapłaty 70 zł przesłała jej firma windykacyjna. Gdańszczanka czuje się oszukana i szanta­żowana. Operator upiera się przy swoim - umowa została podpisana.

Żaneta Mikosz:

Nigdy nie podpisywałam z nimi żadnej umowy. Dzwonili do mnie wielokrotnie, strasząc, że jeśli nie skorzystam z ich usług, zabiorą mi numer. Mówili, że to nie ważne, że wiele lat temu podpisałam umowę z Telekomunikacją Polską. W TP miałam płacić abonament, a u nich rachunki


Karol wieczorek, rzecznik prasowy Tele2:
Kopię dokumentu przesłaliśmy pani Żanecie Mikosz w grudniu ubiegłego roku wraz z odpowiedzią na jej pismo, które do nas skierowała. Sęk w tym, że ta pani odmówiła przyjęcia korespondencji. Sądząc jednak po podpisach na korespondencji skierowanej do Tele2, na umowie widnieje podpis właśnie pani Żanety Mikosz. Jeszcze raz podkreślam umowa została zawarta w 2004 roku.


Żaneta Mikosz:
Pracownicy Tele2 kontaktowali się ze mną telefonicznie. Umowy nie podpisywałam. Prawdopodobnie wykorzystano moje podpisy z pism, które do nich kierowałam. Dwukrotnie wysłałam do nich list, w którym napisałam, co myślę o ich metodach i o tym, że mnie nachodzą. Poza tym, skoro rzekomo podpisałam umowę w 2004 r., to dlaczego pierwsze rachunki zaczęły przychodzić dopiero w maju 2006 r.


Rzecznik prasowy Tele2:
Wystawiamy fakturę, gdy kwota za połączenia przekracza 30 zł.

Podrobienie podpisu jest przestępstwem, dlatego cała sprawa może mieć swój koniec w prokuraturze.

Źródło: Dziennik Bałtycki

reklama

Ostatnie opinie internautów

bubek3 8.03.2007 @ 00:06
jejku... co za kraj... :| nie można tego załatwić jakoś polubownie ? Tele2 zrezygnowałoby z wymienionej wyżej Pani Żenaty, zaoszczędziłoby sobie tego niepotrzebnego moim zdaniem rozgłosu. Ludzie w tych czasach kierują się opiniami innych ludzi o danym operatorze, mając taką a nie inna opinię w temacie podpisywania umów - w skali medialnej - Tele2 może stracić swoich przyszłych klientów którzy mięli chęć na podpisanie tej nieszczęsnej umowy. Mogą nabrać nieufności do operatora wymienionego w news'ie, odnośnie tych wszystkich kombinacji.
Sprawa jednak sama w sobie wydaje się dziwna...
falcon 20.02.2008 @ 13:18
Z nimi nie da się nic załatwić polubownie. Ta firma naciągnęła już sporo klientów. Wiem, że nawet komornik sądowy nie jest w stanie się z nimi dogadać. Pisząw pismach bzdury nie na temat. Ja osobiście próbowałem rozwiązać z nimi umowę przez 2 lata. do dziś dnia pomimo faktu, że wpłaciłem wszystkie pieniądze według przysyłanych pism z zaległościami.. ciągle jestem tej firmie winien pieniądze. Wysyłają pismo z przekazem na kwotę, którą należy uregulować, po czym wysyłają kolejne z opłatą za wysłanie poprzedniego i tak w kółko.. ZŁODZIEJE I OSZUŚCI.
białkowski 16.12.2008 @ 20:53
mam podobny problem z netią przedstawiciel podrobił podpis na umowie przysyłają rachunki za internet którego niemam reklamacje nic nie dają
teraz pisze zgłoszenie do prokurarury bo na policji nie przyjęto zgłoszenia

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 8 i 5 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości