PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > oPhone - Pierwsza komórka z Androidem od Lenovo

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ophone-pierwsza-komorka-z-androidem-od-lenovo-5238.html
QR Code
oPhone - Pierwsza komórka z Androidem od Lenovo

Paweł Wasik, 18 grudnia 2008, 11:40
Tagi: Android, Google, Lenovo, oPhone

Firma Lenovo szykuje się do wydania swojego własnego smartfona z Androidem o nazwie oPhone. Telefon zapowiada się na o wiele bardziej atrakcyjny model niż T-Mobile G1, jak na razie będzie to jedyna komórka z systemem Google. Jak będzie specyfikacja, jeszcze nie do końca wiadomo.

oPhone producenta Lenovo ma oferować 5-megapixelowy aparat cyfrowy z Auto Focusem i fleszem, dotykowy ekran, obsługę kart microSD, wprowadzanie tekstu w języku angielskim i chińskim oraz Bluetooth 2.0, gniazdo USB i Jack 3,5mm

Cena oraz data premiery nie zostały jeszcze podane.

Źródło: modmyGphone

reklama

Ostatnie opinie internautów

pioytrula 18.12.2008 @ 17:02
Ostatnio jesteśmy (konsumenci) zasypywani nowościami. Dotyczy to nie tylko telefonów, ale także komputerów, telewizorów, odtwarzaczy.... Z jednej strony jest to pozytywne, gdyż mamy możliwość wyboru, a więc dopasujemy sobie sprzęt do naszego gustu. Z drugiej strony robi się problem, co wybrać. Człowiek jest tak skonstruowany, ze chce zawsze jak najwięcej skorzystać i przygniata go ogrom promocji podobnych produktów, o podobnych cenach, cechach i parametrach. Smartfon lenovo prezentuje się nieźle, ale i tak wolę moja nokię (przydałaby się nowa). Wprowadzanie tekstu to świetna rzecz i czekamy na język polski!
doroteczka 18.12.2008 @ 17:29
Rozwój techniki zwiększa swoje tempo z dnia na dzień. Konkurencyjne firmy coraz bardziej rywalizują o pozyskanie jak największej liczby klientów. Natomiast sami konsumenci coraz częściej borykają się z trudnymi wyborami. Niestety dobra decyzja, której bylibyśmy w zupełności pewni, wśród tak różnorodnego sprzętu z czasem wymaga coraz dokłądniejszej znajomości tematu. A o profesjonalne, godne zaufania rady nie tak łatwo. Coraz trudniej pozyskać w zupełności obiektywne opinie. Coraz badziej zacieśnia się liczba wiarygodnych źródeł, do których możnaby się odnieść. A przemyślany wybór jest bardzo istotny. To warto zapamiętać!
Wracając do samego oPhone'a; 5-megapixelowy aparat cyfrowy z Auto Focusem i fleszem robi niesamoite wrażenie. Kolejny dowód jak zawrotne tempo ma postęp techniczny. Kiedyś aparat w telefonie był właściwie 'bajerem' ponieważ na niewiele mógł się zdać. A teraz- pełen profesjonalizm. Natomiast gniazdo USB, choć mogło by wydać się szczegółem, jest ogromnym ułatwieniem.
Maciek 19.12.2008 @ 10:03
No rzeczywiście, ciągle jesteśmy zasypywani nowymi ofertami, nowym sprzętem. Producenci prześcigają się w nowych technologiach, udoskonaleniach... Dla niektórych klientów liczy się wygląd, dla innych funkcjonalność, wyposażenie. Ogromną popularność zyskał iPhone, ale mnie jakoś nie przypadł zbytnio do gustu. Tutaj Lenovo chce nam zaserwować smartphona eleganckiego, z USB i Jack'iem 3,5 mm, co dla mnie jest dużym plusem. Aparat 5 mpx. Cóż, na obecne standardy, moim zdaniem, przydałby się 8 mpx. Sony Ericsson już chyba w jednym modelu taki dał, więc dlaczego Lenovo w pierwszym swoim smartfonie pokusi się o taką rozdzielczość ? Tak, to nie jest najważniejsze, ale wiem z doświadczenia, że na większość klientów, te cyferki robią niesamowite wrażenie.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 8 i 6 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike air max 90... 30.11.2017, 09:03