PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Orange: 288 milionów SMSów w okresie świątecznym

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/orange-288-milionow-smsow-w-okresie-swiatecznym-2937.html
QR Code
Orange: 288 milionów SMSów w okresie świątecznym

Michał Gruszka, 28 grudnia 2007, 00:20
Tagi: Orange, SMS, statystyki

W poniedziałek (23 grudnia 2007 roku) klienci sieci Orange wysłali - 58 080 058 SMS-ów, w wigilię (24 grudnia) - 115 806 599 SMS-ów, w pierwszy dzień świąt (25 grudnia) - 59 845 260 SMS-ów, a w drugi dzień świąt (26 grudnia) - 54 410 926 SMS-ów.

W ubiegłym roku klienci sieci Orange wysłali 178 mln SMS-ów (23 grudnia - 53 mln, 24 grudnia - 82 mln, 25 grudnia - 49 mln, 26 grudnia - 47 mln).

reklama

Ostatnie opinie internautów

Maniek 28.12.2007 @ 11:29
Ciekawe ile by wysłali jakby klientom tej sieci nie wyłączyli promocji na święta:| Szczerze mówiąc to Orange majątek zbiło wyłączając te promocje - mistrzowskie posuniecie:D Chociaż żal mi klientów tej sieci... (w tym siebie bo sam mam u nich abo:/)
mario 28.12.2007 @ 14:48
w przyszlym roku beda mieli 67 mniej a tyle samo albo wiecej zyska play mam ich dosyc
kryn 28.12.2007 @ 15:24
mnie akurat za bardzo nie dotknelo to ze w okresie swiat wylaczone byly promocje.wiedzialem o tym duzo wczesniej bo w przeciwienstwie do co poniektorych czytam regulamin zanim podpisze.sms wyslalem niewiele wiecej dzwonilem bo w planie na rozmowy za 55zl mam ponad 95minut do wszystkich takze moglem sobie pozwolic na skladanie zyczen zamiast pisanie sms co badz co badz zabiera sporo czasu
jam 28.12.2007 @ 16:18
skończyłem z Orange bo dostawałem dziennie czasami 5 smsów z reklamami, w Play zero reklam
Maniek 28.12.2007 @ 16:47
@kryn
co to znaczy: "za 55zl mam ponad 95minut"? Czyli ile masz tych minut? 96, 97? czy ile?:P Mam wrażenie że jesteś typowym użytkownikiem w Orange że chociaż nie wiem jakby Cię operator doił to i tak będziesz stał za nim murem że jest najlepszy:D Śmieszy mnie takie podejście. Jak Orange by wprowadził w przyszłym roku super okazje 10zł/min z okazji świąt to tez go będziesz chwalił i tłumaczył że zawsze wcześniej można zadzwonić i żeby się z regulaminem zapoznać? Chyba nie tędy droga… A o wyłączaniu promocji w święta w Orange to już od 3ch lat wiem;)
adam 1.01.2008 @ 13:54

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 11 i 6 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16