PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Orange: autolokalizator - łatwe zarządzanie pojazdami firmowymi

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/orange-autolokalizator-latwe-zarzadzanie-pojazdami-firmowymi-6527.html
QR Code
Orange: autolokalizator - łatwe zarządzanie pojazdami firmowymi

Mariusz Burski, 12 października 2009, 19:35 (ostatnio zmodyfikowano w poniedziałek, 12 października 2009 o 19:36)
Tagi: GPS, Orange, Polska Telefonia Komórkowa (PTK Centertel)

Autolokalizator to łatwe do zastosowania rozwiązanie pozwalające na monitorowanie samochodów firmowych z wykorzystaniem technologii GPS oraz transmisji danych w sieci Orange. Dzięki urządzeniu montowanemu w pojeździe, w każdej chwili można uzyskać precyzyjne dane na temat jego aktualnego położenia. Dodatkowo usługa daje dostęp do szeregu informacji, takich jak przebyte trasy czy osiągane prędkości.

Orange jest pierwszym polskim operatorem telekomunikacyjnym oferującym usługę lokalizowania pojazdów za pomocą technologii GPS.

Autolokalizator to uniwersalne i kompleksowe rozwiązanie usprawniające zarządzanie samochodami firmowymi. Jest szczególnie przydatne dla firm dysponujących mniejszymi flotami, które nie wymagają stosowania narzędzi projektowanych na specjalne zamówienie. Dzięki niemu można osiągnąć znaczne oszczędności kosztów oraz czasu pracy związanego z administracją pojazdami. Pozwala także na lepszą organizację pracy - zwiększenie wydajności kierowców i bezpieczeństwa taboru oraz zmniejszenie zużycia paliwa i optymalizację tras pokonywanych przez pojazdy.

Zastosowanie Autolokalizatora w firmie jest bardzo proste. Rozwiązanie składa się z montowanego w pojeździe terminala GPS oraz aplikacji komputerowej. Terminal gromadzi dane o pozycji oraz prędkości samochodu i korzystając z sieci GSM Orange na bieżąco przesyła je do aplikacji administrującej. Aplikacja dostępna przez bezpieczną stronę www przedstawia między innymi aktualną lokalizację pojazdów, przebyte trasy i prędkości, jakie rozwijają. Pozwala również na generowanie różnych raportów ze zgromadzonych danych.

Usługa jest dostępna z umową na 12, 24 lub 36 miesięcy. W ramach abonamentu klienci otrzymują transmisję danych w sieci Orange na terenie całego kraju.

Szczegóły cenowe oferty przedstawiają się następująco:

Koszt montażu lokalizatora w pojeździe to 399 zł (486,78 zł z VAT).

Urządzenie Autolokalizator może być zamontowane w dowolnym typie pojazdu osobowego lub dostawczego. Montaż nie powoduje utraty gwarancji na pojazd.

Dodatkowe informacje o usłudze znajdują się na: http://www.autolokalizator.orange.pl

Źródło: Orange

reklama

Ostatnie opinie internautów

MMK 12.10.2009 @ 20:31
Słusznie! Najwyższy czas papierowe tachografy posłać do lamusa...
nick 12.10.2009 @ 21:44
Niby tak ale to raczej nie operator powinien się tym zajmować jeszcze w dodatku kiedy miał dość słabe wyniki za ostatni kwartał. Sama usługa dość słono kosztuje u nich, instalacja 399zł (w sumie 500zł :D) trochę przy dużo to wszystko wychodzi.
bonf 2.11.2009 @ 09:48
Z takimi cenami nie mają szans, konkurencje rozniesie ich w drobny mak. Nie wiem kto im wyliczał te opłaty, ale przeliczył sie. 399 za montaz urzadzenia? paranoja! A do tego sam koszt zakupu i abonament tez niczego sobie.
Panowie chyba zapomnieli ze istanieje coś takiego jak konkurencja, wiele firm oferuje identyczne rozwiązania za nawet nie połowę ceny!

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 8 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości