PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Orange będzie automatycznie przedłużać umowy biznesowe

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/orange-bedzie-automatycznie-przedluzac-umowy-biznesowe-7080.html
QR Code
Orange będzie automatycznie przedłużać umowy biznesowe

Mariusz Burski, 10 lutego 2010, 15:20
Tagi: biznes, Orange, Polska Telefonia Komórkowa (PTK Centertel)

Sieć komórkowa Orange będzie automatycznie przedłużać kończące sie umowy klientów biznesowych. Jeśli klient nie zdecyduje się na negocjacje, jego umowa zamiast na czas nieokreślony, zostanie automatycznie przedłużana na okres od 12 do 36 miesięcy.

Klient otrzyma informacje o nowej promocji na 3 miesiące przed końcem obowiązującej go umowy. Oferty będą generowane automatycznie. Klient będzie miał możliwość negocjacji otrzymanej umowy. Jeśli tego nie zrobi i przegapi koniec swojej umowy, odnowi się ona na taki sam okres jak dotychczas obowiązująca umowa (okres będzie wynosił od 12 do 36 miesięcy).

Klient może zrezygnować z takiego sposobu przedłużania umowy.

Wojciech Jabczyńki, rzecznik sieci Orange, powiedział:
Intencją Orange do wprowadzenia automatycznie odnawialnych umów jest zagwarantowanie klientom biznesowym dobrej ofery przedłużeniowej, wygodnej możliwości skorzystania z niej, przy jednoczesnej pełnej swobodzie wyboru. Chcemy podkreślić, że nikogo nie zmuszamy do przyjęcia nowej formy przedłużania umowy. Klienci, którym to nie odpowiada, mogą wybrać dotychczasowy standardowy wariant umowy.

Nowe rozwiązanie adresujemy przede wszystkim do klientów, którzy nie mają własnego opiekuna i kontaktują się z Orange poprzez telecentrum lub POS. Według przeprowadzonych badań kilkadziesiąt procent takich klientów uznaje standardowe procedury przedłużania umów stosowane przez operatorów za uciążliwe lub wręcz natarczywe. Dlatego chcieliśmy dać klientom wygodną możliwość przedłużenia kontraktu na atrakcyjnych warunkach bez potrzeby tych działań.

Trzeba zauważyć, że jeśli klient nie przejdzie dotychczasowej standardowej procedury, to jego kontrakt przechodzi w umowę na czas nieokreślony, a rachunek najczęściej rośnie, gdyż przestają obowiązywać korzystne usługi promocyjnych, które są uaktywniane w momencie podpisywania umowy. Po tej zmianie takiego, zagrożenia nie ma.

Klienci, którym kończy się umowa otrzymają na wiele sposobów (SMS, mailing, wrzutka do faktury) informację o przygotowanej dla nich ofercie tak, że nie będą mogli jej przegapić. Oferta będzie dostosowana do indywidualnego profilu klienta i atrakcyjniejsza niż dostępna w innych kanałach sprzedaży. Jeśli oferta nie spodoba się, może z niej zrezygnowac lub zmienić na inną.

Dla Orange upowszechnienie się umów automatycznie odnawialnych, oznacza oszczędności kosztów ponoszonych w procesie utrzymaniowym oraz zwiększenie lojalności i zadowolenia klientów.


Źródło: Orange

reklama

Ostatnie opinie internautów

radeczko 12.02.2010 @ 13:47
No ładnie sobie Orange pogrywa! Jak dobrze że już ponad dwa lata korzystam z Play dla firm :)

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 4 i 4 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości