PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Orange daje 30 min za wczorajszą awarię

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/orange-daje-30-min-za-wczorajsza-awarie-8242.html
QR Code
Orange daje 30 min za wczorajszą awarię

Maciej Celmer, 22 grudnia 2010, 13:19
Tagi: awaria, Orange, Wojciech Jabczyński

W związku z wczorajszą awarią sieci Orange zdecydowano, że osoby poszkodowane otrzymają rekompensatę.

W dniu wczorajszym miała miejsce awaria w sieci Orange. Użytkownicy nie mogli wykonywać ani odbierać połączeń SMS`ów i MMS`ów. Awaria, jak tłumaczy na swoim blogu Wojciech Jabczyński rzecznik Grupy TP, miała związek z pogodą.

W związku z zaistniałą sytuacją Orange postanowiło wszystkim klientom postpaid, prepaid, mix i Zetafon, którzy zostali poszkodowani przez awarię przyznać pakiet 30 minut do wykorzystania w Orange podczas Świąt.

Informacje o przyznanej rekompensacie będą sukcesywnie wysyłane za pomocą wiadomości SMS.

Rzecznik zapewnił, że operator sieci Orange dołoży wszelkich starań aby taka sytuacja się nie powtórzyła.

Źródło: Grupa TP

reklama

Ostatnie opinie internautów

kolizja 22.12.2010 @ 15:03
i dobrze. :P dziękujemy. :P
mario 22.12.2010 @ 15:31
fair play ze strony Orange. Jeżeli dopełnią obietnicy to się okaże, że mają najlepszy pr w Polsce. VAT na siebie, skrucha przy awarii. Właśnie tak się powinno robić. Oby tak dalej
dziulka 22.12.2010 @ 15:58
ciekawe kiedy dostanę te minuty.Jak narazie to tylko dostałam info smsem o rekompensacie.
Gdańsk 22.12.2010 @ 20:17
Ja nawet nie dostałam sms'a z taką informacją. Mam nadzieję, że do mnie dotrze. :x Miło, że Orange podejmuje taką akcję.
Droid 23.12.2010 @ 14:08
A Ci co mają abonament g ... dostali a problemy mieliśmy takie same.
kaskada 27.12.2010 @ 16:49
Nie no. Mily gest nie ma co. Awaria mogla zdarzyc sie przeciez kazdemu, ale nie wiem czy kazdy operator by tak postapil. Ale orange lubi czasem poza ramy wyjsc. Dlatego maja wiecej uslug niz inni i wiecej rzeczy do zaproponowania. Nawet klientow pocztowych kilka: BB, nokia mail i kilka programow dla innych marek.
takwlasniemysle 28.12.2010 @ 15:51
Też uważam, że to ładne zachowanie, niektórzy chyba by chcieli za tę godzinę, czy dwie awarii dostać nie wiadomo jaki smartfon czy tablet od Orange. No już bez przesady...
mario 16.01.2011 @ 12:27
wczoraj i dzisiaj znowu to samo a te 30 min to niech sobie wsadzą ,czekałem na bardzo ważny telefon z zagranicy ,warty więcej niż wielki prezent 30 min,

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 2 i 5 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16