PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Orange: Druga szansa na wypasione BMW

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/orange-druga-szansa-na-wypasione-bmw-6839.html
QR Code
Orange: Druga szansa na wypasione BMW

Mariusz Burski, 27 grudnia 2009, 15:48
Tagi: Konkurs, Orange, Polska Telefonia Komórkowa (PTK Centertel)

Siec komorkowa Orange, uruchamia drugą edycje loterii Orange. Do wygrania sa 104 samochody BMW. Codziennie, od poniedziałku do soboty, będzie losowane jedno BMW 316i, a raz w tygodniu X3. Loteria trwa od 26 grudnia 2009 roku do 4 kwietnia 2010 roku.

Tak samo jak w poprzedniej edycji, aby wziąć udział w loterii wystarczy wysłać SMS-a o treści BMW na numer 7400 za 4,88 zł z VAT. Płatne SMS-y to jednak nie jedyna możliwość wygrania samochodu. Losy można dostać za aktywację nowej karty SIM (postpaid 1000 losów, prepaid 200), usług Orange Free, Freedom, Freedom Pro (1000). Dotyczy to także osób przedłużających dotychczasowe umowy. Nowością są dodatkowe losy za dowolne doładowanie (od 10 do 2000 losów) i aktywowanie usługi Halo Granie (100).

Szczegóły na http://www.bmw.orange.pl


reklama

Ostatnie opinie internautów

Panicz 8.01.2010 @ 17:35
Żenada ktoś ich powinien podać do sądu, albo do ochrony prawa konsument.... co to za sms: brawo wygrałeś aby odebrać nagrodę wyślij sms BMW" wysyłasz a tam zwrotny: "wygrałeś szanse na.... bueheh wydałem ze 150zł:P na merce z ery ok 1tyś i powiem wam, a nawet apelował bym nie wysyłajcie smsów, niech Orange straci grubą kabze i rozdają auta za 4,88zł;)
ABDUL 7.02.2010 @ 12:18
GRAŁEM W TO PRZEZ CAŁY STYCZEŃ. WYŁUDZAJĄ KASĘ !!! CIEKAWE CZY NAPRAWDĘ SA CODZIENNIE LOSOWANIA
bladazyrafa 27.02.2010 @ 18:24
SMSy loterii prowadzonej przez orange są pisane w taki sposób, że odbiorca może czuć się już jak wygrany, co balansuje na granicy wprowadzania człowieka w błąd. Nie jest to bezprawne, ale z całą pewnością jest to nieetyczne.

cytuję "tu orange usilnie: wzywamy do wyslania potwierdzenia o tresci bmw na numer 7400. czeka samochod. Gratulacje !" nastepne sms jest o dopinaniu formalnosci a kolejny o ilosci przydzielonych punktów i szansie w kolejnym losowaniu...cha...cha...cha...

Czy to nie jest żenujące aby w tak jawny sposób drwić z ludzi bez ponoszenia konsekwencji z tego tytułu?
Wszystkie sms są do wglądu ? Gdzie składać reklamacje co do wpuszczania (za nasze pieniądze) w przysłowiowe maliny tj nie dotrzymywanie obietnic?
Orange dużo straciło w moich oczach przez tą loterię.
jarek 12.03.2010 @ 14:43
Przydalaby sie jakas moderacji tych komentarzy, przeciez to widac, ze to jakis spam okropny. zreszta jak mozna miec do kogos pretensje (wlasciwie do czegos), ze sie nie wygralo, przeciez to losowanie.
sławek 13.03.2010 @ 15:44
Na jakiej zasadzie polega to losowanie? Na numer telefonu czy na nazwisko i co dają te szanse. Ja mam ponad MILION szans i nie wiem czy jest różnica między tym,który ma jedną szansę.Czy ktoś wytłumaczy na czym polega to losowanie
jarek 15.03.2010 @ 12:35
slawek: no chyba jak w kazdej loterii, sposrod wszystkich losow jakie sa w puli komputer losuje zwyciezce. jeden los - 2 losowania, dzienne oraz tygodniowe (sobotnie).

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 15 i 3 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16