PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Orange: dwa razy więcej minut i SMSów

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/orange-dwa-razy-wiecej-minut-i-smsow-7019.html
QR Code
Orange: dwa razy więcej minut i SMSów

Mariusz Burski, 29 stycznia 2010, 13:32
Tagi: Orange, Orange Mix, Polska Telefonia Komórkowa (PTK Centertel), promocja

Od 1 lutego do 31 marca 2010 roku, Orange wprowadza nową promocję "2x więcej" w ofertach abonamentowych i mix.

Wszyscy klienci, którzy przedłużą umowy lub kupią nową aktywację z telefonem dostaną 100% więcej środków w abonamencie do wykorzystania na rozmowy, SMSy i inne usługi. Bedzie można otrzymać nawet 800 minut i 2000 SMSów miesięcznie. Długość przyznawania dodatkowych środków zależy od kwoty zobowiązania.

Ceny telefonów będą dostępne od 2 zł.


Źródło: Orange

reklama

Ostatnie opinie internautów

daniel 29.01.2010 @ 16:13
Ile dostaje sie losow w loterii za aktywacje abonamentu w Orange? 1000?
nick 29.01.2010 @ 19:56
Tylko na pewien czas, później człowiek zostaje z gołym abonamentem i to wszystko a płacić musi i to czasem nieźle już lepiej zaoferowali by coś takiego jak w Erze że na cały okres umowy a nie tylko na kilka miesięcy.
Kocur 1.02.2010 @ 13:17
W sumei oferta przyzwoita. Stawka 27 groszy za minute, to jest dobra stawka. Ciekawa jaki bedzie ich kolejny ruch w prepaidach?
p123 8.02.2010 @ 16:45
Też mi się wydaje się ,że oferta dość przyzwoita. Taka stawka to optymalny koszt na rynku.
Po za tym przekonały mnie te podwojne minuty - dla mnie idealnie, dużo rozmawiam przez telefon, więc podwojenie minut na pewno zmniejszy mi rachunki :).
"Nick"- zastanawia mnie Twoja obawa o rachunki, weź pod uwagę, że po za promocyjnymi minutami ( a dostajesz az 100%!! ) masz też możliwość dobrania prezentów na zawsze.
Jeśli chodzi o oferte Ery to korzystałam z ich usług 4 lata i owszem promocje są na cały okres umowy, ale za to mają sporo innych ograniczen.
Przyznam szczerze , że zaciekawiła mnie ta oferta. Korzysta już ktoś?

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 5 i 3 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16