PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Orange Free - najtańsze pakiety internetowe

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/orange-free-najtansze-pakiety-internetowe-8635.html
QR Code
Orange Free - najtańsze pakiety internetowe

Maciej Celmer, 24 lutego 2011, 11:13
Tagi: Internet, internet mobilny, Orange, Orange Free, pakiety

Od dzisiaj do najtańszej oferty Orange Free dodana została możliwość kupienia trzech pakietów: 200 MB, 600 MB

"19" pozwalała na bezlimitowe ściąganie danych w nocy (od północy do 8.00), poza tym czasem każdy 1 MB kosztował 5 gr. Teraz przy dokupieniu pakietu wyjdzie dużo taniej - gwarantuje rzecznik Grupy TP.

Pakiety można wykorzystać do końca trwania okresu rozliczeniowego, w trakcie którego usługa została włączona.

Ceny pakietów:

  • 200 MB za 5 zł;
  • 600 MB za 10 zł

Do oferty ma zostać dodany również pakiet 1Gb. Zostanie on dołożony do oferty gdy operator przeprowadzi niezbędną aktualizację w systemach IT.

Źródło: Orange

reklama

Ostatnie opinie internautów

@Frasier 24.02.2011 @ 11:20
Jedynym, naprawdę malutkim minusem oferty Orange Free (miałem styczność z wersją na kartę, ale zakładam, że jest tak i w wersji abonamentowej) jest wymuszona kompresja grafiki, której nie można samemu wyłączyć.
Znaczy widziałem gdzieś link to programu od rumuńskiego Orange, który miał tę kompresję wyłączyć, ale nie miałem okazji testować. Zresztą, jak próbowałem doczytać, to wychodziło, że działa to różnie.
OF to dobra oferta na transfer i nawet opłąci się kupić abonament, jeżeli potrzebujemy braku limitów w nocy. Jeżeli nie, starter z Allegro :-) - 12 GB ważne 150 dni za mniej niż 50 zł.

Ciekawe, czy GaduAIR zmodyfikuje ceny pakietów. Nie sądzę - OF nie jest ich bezpośrednim konkurentem GA to oferta kompletne i uniwersalna, powiem nawet, że najbardziej kompletna ze wszystkich prepaid. Mieli już zresztą pakiet 2GB, ale został wycofany - zapewne z powodu zbyt dużego wykorzystania. Przecież każdy operator sprzedając takie pakiety zakłada, że klienci nie wykorzystają ich do końca.
Jacek85 24.02.2011 @ 11:44
Warto jeszcze dodać, że przy doładowaniu konta w Orange Free kwotą 50zł dostaje się 2,27GB bonusu do wykorzystania przez 90 dni.
Oczywiscie sa też inne kwoty doładowań, ale wiadomo, czym niższa kwota tym mniejszy bonus i tym krotszy okres ważności.
Niestety ja doładowałem konto parę dni przed odkryciem Orange Free, wiec nie dostałem żadnego bonusu. Boję się, że ta promocja się skończy nim znów przyjdzie mi doładować konto ;)
Co do opisywanych pakietów w newsie, pewnie jest to ciekawa oferta dla tych, którzy naprawde dużo korzystają z mobilnego internetu, oglądają youtube na telefonie, bądź sciągają różne pliki na komórkę.
Ja ograniczam się jedynie do przeglądania stron, więc korzystanie z tego typu pakietów jest mi niepotrzebne. Jeśli uda mi się załapać przy następnym doładowaniu na bonus 2,27GB, to pewnie nawet nie wykorzystam go w 1/4 :) Ale przynajmniej będę miał neta z komórki za darmo.
dawid9222 24.02.2011 @ 11:49
I kończą się czasy gdy za internet w komórce trzeba było płacić kilka złotych za kilkanaście sekund transmisji... ;)
Mariusz 24.02.2011 @ 13:27
@Jacek85 "Orange free" to oferta abonamentowa, a "Orange free na karte" to oferta prepaid. Chyba pomyliłeś oferty.
Jacek85 24.02.2011 @ 13:52
Mariusz, hehe tak, na to wyglada, bo ja mam na kartę. Nie wiedziałem nawet, że też jest Orange Free na abonament. Jak przeglądałem stronę to widywałem przy abonamencie takie słowa jak Pelikan, Pantera czy Delfin, nigdy nic z Orange Free. Teraz już znalazłem.
Przepraszam jeśli wprowadziłem kogoś w błąd.
Wanda 24.02.2011 @ 18:13
Jacek85 - podstawową różnicą pomiędzy wersją na abonament, a na kartę jest brak naliczania przy nocnym pobieraniu, co w połączeniu z mniejszym ruchem w nocy powoduje znacznie szybsze działanie niż w dzień. Chyba, że mamy pecha i z naszego nadajnika korzysta też jakis maniak pobierania :).
Jeżeli ktoś planuje wkładać taką kartę tylko do modemu i nie zależy mu na stałym numerze telefonu, to naprawdę warto jak pisze Frasier zajrzeć na Allegro i raz na jakiś czas wymieniać kartę - to się opłaca!

Wspomniano tutaj kompresję grafiki. Ja używam OFnK i naprawdę - to nie jest coś co by mnei zniechęciło do tej oferty. Działa nad wyraz dobrze i jeżeli ktoś miał nieprzyjemność korzystać wczesniej z internetu Play (cudem było dla mnie zbliżyć się do 1 megabita), na infrastrukturze Orange zauważy różnicę.
Na plus oczywiście :).
dreamgirl 26.02.2011 @ 16:01
teraz już każdy w nocy tylko będzie ściągał;. ale i tak fajnie:)
kama 7.03.2011 @ 11:58
@dreamgirl- mimo wszystko trzeba przyznać, że jak na taka cenę, to dostaje się sporo przywilejów, bo poza szczęśliwymi godzinami prędkość dochodzi do 7,2 Mbit/s. Na tle konkurencji to całkiem nieźle.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 5 i 4 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16