PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Orange FreeDOM

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/orange-freedom-2790.html
QR Code
Orange FreeDOM

Michał Gruszka, 11 grudnia 2007, 10:50 (ostatnio zmodyfikowano w wtorek, 11 grudnia 2007 o 10:50)
Tagi: Orange, Orange Freedom

PTK Centertel rozpoczął promowanie swojej nowej usługi Orange FreeDOM. Dzięki Orange FreeDOM abonenci mogą uzyskać stacjonarny dostęp do stacjonarnego dostępu do Internetu.

Działania promocyjne obejmują telewizję (spot 30-sekundowy), Internet i advertoriale. Kampania potrwa do 30 grudnia br. Celem działań jest zaprezentowanie nowej usługi operatora. Kreację przygotowały agencje reklamowe Testardo Red Cell i Leo Burnett Warszawa, a media kupił dom mediowy Initiative Warszawa.

reklama

Ostatnie opinie internautów

felek 11.12.2007 @ 11:05
porownujac ja z innymi ofertami a nawet reklamami:) to strasznie wypada orange i niewiem czy nawet nizsza cena by mnie skusili przy ich traktowaniu klienta
hubert 12.12.2007 @ 10:32
z tego co wiem to na rynku ofert internetowych to raczej era z plusem rządzi a ich oferta w dalszym ciągu nie jest najlepsza ze względu na zasięg i kiepski przekaż danych
Kris 16.12.2007 @ 16:10
Toż to ADSL jest a nie UMTS, sztuczna konkurencja we France Telecom, ot co...
kamyczek 9.01.2008 @ 12:26
czekam już 2 tygodnie i dalej nie mam to jest głupie moi kumple w innych sieciach czekają 2 dni.
mita 31.01.2008 @ 15:34
ja umowa podpisałem 16 i o aktywacji miałem byc powiadomiany ale do tej poey nic nie dostałem to postanowiłem zainstalowac i okazało sie że wszySTKO ZAJEBISCIE HULLA POLECAM ZADNYCH PROBLEMÓW Z NETEM.
Artik 15.05.2008 @ 20:57
Pragnę zaznaczyć ze nie jestem laikiem w tej dziedzinie i od 7 lat posiadam internet, a od 5 lat użytkowałem bardzo dobra usługę TPSA DSL dla firm o prędkości 4000/512.
Po podpisaniu umowy dostałem zgrabne pudełko a w nim tandetny modem USB prosto z Chin (ZTE ZXDSL 852) co prawda działa w XP ale o systemach 64bit zwłaszcza Windows Vista trzeba zapomnieć.
To wszystko jeśli chodzi o problemy. Czas uruchomienia usługi trwał 7 dni, i zostałem o tym poinformowany SMS. Modem wymieniłem na doskonały router Pirelli Discus DRG 226G.
Za łącze 6144/512 place 119 zł mies. przy umowie na 24 miesiące.
Sam internet sprawuje się bardzo dobrze. Brak rozłączeń, prędkość mierzona ze strony http://www.noc.gts.pl/ waha się w granicach ok. 720-750kb/s.
Jak narazie jestem bardzo zadowolony a negatywne opinie w internecie piszą albo kompletni laicy albo dzieci w wieku 12-15 lat które moim zdaniem nie wiedza co chcą.
Jeżeli ktoś ma jakieś pytania chętnie odpowiem.
Proszę pisać na artik@elektroda.net
OLszAK 20.05.2008 @ 22:53
Czekam Już na neta 72dni Oni są jacyś zryci dzwonie do orange i im truje d**e a oni za tydzień będzie internet i tak co chwile to nie jest firma tylko ciule

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 5 i 4 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16