PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Orange kończy budowę CDMA i zwiększy prędkość do 2 Mb/s

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/orange-konczy-budowe-cdma-i-zwiekszy-predkosc-do-2-mb-s-7066.html
QR Code
Orange kończy budowę CDMA i zwiększy prędkość do 2 Mb/s

Mariusz Burski, 8 lutego 2010, 12:08
Tagi: CDMA, Grupa TP, internet mobilny, Orange, Polska Telefonia Komórkowa (PTK Centertel)

W tym roku Orange planuje zakończyć budowę sieci CDMA na częstotliwości 450 MHz. Obecnie operator posiada pokrycie 76,1% powierzchni Polski.

W 2010 roku, grupa TP planuje zakończyć rozbudowę zasięgu technologii CDMA na poziomie blisko 85,9% terytorium Polski.

"W 2011 roku planujemy wzrost przepływności naszego Internetu z 1 Mb/s do 2 i więcej Mb/s" - powiedział Piotr Muszyński, wiceprezes TP ds. operacyjnych.

Na koniec września 2009 roku z usługi Orange Freedom Pro korzystało 53 tys klientów. Sama usługa została uruchomiona w grudniu 2008 roku.


Źródło: PAP

reklama

Ostatnie opinie internautów

jarek 11.02.2010 @ 22:19
Co nam da podwyższenie przepływności jak limit 3GB nadal będzie? Bezsens... Mogli by znieść limit a dać prędkość nawet 512Mb i było by lepiej.
janex312 13.02.2010 @ 20:35
popieram. to jest bezsens. jak chcą zwiększyć prędkość, to niech i limit powiększą.
UŻYTKOWNIK 26.08.2010 @ 22:12
MOIM ZDANIEM PRĘDKOŚĆ TO NIC NIE DA !!!!!! NIECH ZLIKWIDUJĄ LIMITY LUB ZWIĘKSZĄ GB LIMITY!!
wit 18.10.2010 @ 19:35
Co się tak spinacie, wszystko zależy do czego ktoś używa takiego łącza. Do przeglądania internetu 3 GB/m-c w zupełności wystarcza. Nie ma co się łudzić - internet na bazie sieci komórkowych jeszcze długo nie będzie się nadawał do ściągania dużych plików z netu.
aro21 21.11.2010 @ 18:07
tak naprawde to 3gb do przeglądania to zamało a co jeszcze jak ktos używa np.skypa to starcza na 100minut rozmowy
Krzysiek 21.01.2011 @ 14:02
No i lipa, ani prędkość nie jest wyższa, ani limit podniesiony
MGS 22.02.2011 @ 01:36
Jaja sobie pedały robią!

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 7 i 3 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16