PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Orange liderem rynku

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/orange-liderem-rynku-7713.html
QR Code
Orange liderem rynku

S.Nowak, 28 lipca 2010, 11:52
Tagi: Orange

Pomarańczowy operator przekroczył liczbę 14 milionów użytkowników. Stawia go to w pozycji lidera polskiego rynku telefonii komórkowej. Orange zanotowało wzrost liczby klientów w każdym z sektorów swojej działalności.

Największy odsetek klientów stanowią ludzie korzystający z usług prepaid - 7,238 mln. Umową abonamentową z Orange związanych jest kolejne 6,791 mln ludzi. Daje to razem liczbę aż 14,029 mln klientów.

Jak łatwo się domyślić taka liczba ludzi generuje niesamowity przychód - aż 3,776 miliarda złotych w pierwszym półroczu 2010.

Źródło: Orange

reklama

Ostatnie opinie internautów

kormoran 28.07.2010 @ 15:38
Aktywna strategia marketingowa, ciagle odswiezanie oferty, czeste wystepowanie w mediach, kilka rzeczy pozagsmowych typu loteria czy kino letnie i mamy dobre wyniki. Podrecznikowo.
murzyn 29.07.2010 @ 11:42
... ja w tym Orange flaki wyprowam... zarabiam ze ledwo na chleb starcza... cisna jak moga i ciagfle im malo... skoro tyle zarabiaja w 1 kwartal to gratulacje...
tylko internet i inetrenet zestarj sie a masz zrobic i tyle...
bolek 29.07.2010 @ 12:47
brawo brawo gratulacje Orange jest najlepszy zwlaszcza na karte
kormoran 30.07.2010 @ 15:34
a przy czym pracujesz dokladnie? zreszta orange ma 14 mln klientow, nic dziwnego, ze zarabiaja. do tego prowadza szereg innych dzialanosci przeciez. wspomniana loteria bmw. akurat orange to robi jeszcze duzo poza ofertami gsmowymi i to na plus (fundacja, srody z orange).
Doradca Orange 30.07.2010 @ 22:04
Jeszcze nie dawno słyszałem że jesteśmy na równi z Erą, teraz, zdecydowanie przebiliśmy ich liczebnością klientów u nas.
Co prawda również najwięcej ofert przedłużamy w porównaniu do wszystkich sieci, także tutaj można być w zupełności dumnym.
Orange również współpracuje z największym polskim dostawcą sieci telekomunikacyjnych tj TP.
murzyn - pisz po Polsku.

Pozdrawiam,
doradca klientów indywidualnych Orange, przedłużanie i migracja mix'ów i abonamentów przez centralę.
gg:16001675
kormoran 2.08.2010 @ 16:36
@doradca: no, a dla mnie to nie jest w ogole zadne zdziwienie. naprawde przesledz telekomy pod wzgledem frekwencji posczegolnych operatorow. Orange bedzie tak czesto, jak 3 pozostalych razem wzietych (powiedzmy od poczatku roku, gdzie od 2 edycji loterii). Do tego podneisli jakosc uslug i ofert i juz. Jest lider. Szczegolnie, ze plus w ogole nic nie dziala.
kormoran 2.08.2010 @ 16:38
Jeszcze slowo dopowiedzenia - mowie, ze gdzies od 2 edycji loterii, bo wtedy zaczalem zwraca uwage na sposob promocji w internecie poszczegolnych sieci. A loteria byla do tego impulsem. Zebym na jakiegos maniaka nie wyszedl. Pozdrawiam.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 15 i 6 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16