PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Orange nagradza za sugestie

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/orange-nagradza-za-sugestie-8826.html
QR Code
Orange nagradza za sugestie

Maciej Celmer, 21 marca 2011, 10:55
Tagi: Grupa TP, Orange

Orange nagradza klientów za sugestie dotyczące świadczonych przez operatora usług.

Rzecznik Grupy TP Wojciech Jabczyński na blogu napisał:

[...] chętnie poczytam, jak oceniacie obsługę klientów w TP/Orange. Napiszcie szczerze, co Wam się podoba, a co boli i chętnie byście to zmienili. Nie chodzi o opisywanie o konkretnych spraw, ale wskazanie naszych plusów i minusów. Gdzie i co moglibyśmy poprawić, a co bezwględnie zostawić i udoskonalać? Jako stali czytelnicy mojego bloga i osoby zainteresowane rynkiem telko, macie wiele sugestii, z których możemy skorzystać. Lepsza obsługa, to jeden z naszych priorytetów w tym roku i możecie nam pomóc.

Autorzy 10 najciekawszych opinii otrzymają nagrody:

  • piłka na EURO 2012,
  • maskotki Serce i Rozum,
  • vouchery do Cinema City,
  • koszulki i plecaki Orange.

Odpowiedzi należy dosyłać do jutrzejszego południa.

Źródło: Grupa TP

reklama

Ostatnie opinie internautów

dawid9222 21.03.2011 @ 12:14
Bardzo podoba mi się taka inicjatywa.
Przez takie sugestie, Orange będzie wiedziało w czym leży największy problem, natomiast klienci będą zadowoleni, że pomogli w rozwoju i poprawie usług operatora.
Co prawda nagrody nie są szczególnie atrakcyjne, ale przecież to nie jest konkurs, a podziękowanie za sugestię.
Dobry pomysł ;-)
Mariusz 21.03.2011 @ 12:32
Ja to bym zaproponował w prepaidzie doładowanie 50zł/rok ważnosci.
M&M 21.03.2011 @ 13:10
@Mariusz - okresów doładowań nikt nie ruszy, dopóki nie będzie tego wymagać presja rynku. Jak widać, obecność całkiem popularnego Fresha, jak i operatorów wirtalnych, z łagodniejszymi wymogami nie jest wystarczającą presją. Operator dobrowolnie nie zmniejszy kwot/okresów doładowań, bo jakoś nie widać tego masowego odpływu do Fresha. Świadczy to o tym, że długie okresy ważności połączeń wychodzących nie są czynnikiem decydującym przy wyborze operatora. Ich waga nie jest taka wielka. Przecież niedawno wprowadzili nową taryfę, ONE, o której można wiele powiedzieć ,ale nie to, że luźno patrzy na doładowania...
Dobrze wiedzieć, może znajdę chwilę coś napisać, chcoiaż szczerze mówiąc, to jeżeli chodzi o jakość obsługi, to Orange, jest obok Ery najlepszy. Przynajmniej dla mnie.
blizniaki06 23.03.2011 @ 21:43
Na wstępie muszę przyznać,że jestem absolutną "techniczną sierotą","gsmową inwalidką" i nie ma we mnie kszty pasji do cywilizacyjnych zdobyczy i technicznych udogodnień.Gdyby nie nieustanna pomoc mojego mężczyzny-zginęłabym bezprzepastnie w odmętach techniki.Nie znoszę,gdy już,w wielkich bólach,uda mi się opanować umiejętność obsługi jednego pilota,telefonu czy jakiegoś innego biesa-a mężczyzna,chłonny nowinek,pach-i coś wymyślniejszego.Grrrr!Ale do rzeczy.Od lat jestem użytkowniczką sieci Orange.Bynajmniej nie z uwielbienia i lojalności,ale raczej z niechęci do wszelkich zmian i zakrzepłego we mnie konserwatyzmu.Uważam,że są korzystniejsze oferty i chętnie przeniosłabym swój numer,ale gdy pomyślę o jakiś zmianach (ileż z tym musi być zachodu,he he)-wolę znane i oswojone,choć niekoniecznie satysfakcjonujące... ;/
Wolałabym,by przy doładowaniach SUMOWAŁY SIĘ okresy połączeń wychodzących/przychodzących.
Na plus-wielki ukłon dla obsługi BOK,która zawsze ratuje mnie z jakiejś opresji ;))
blizniaki06 27.03.2011 @ 17:23
Co do "niedociągnięć" Orange - z mojej perspektywy - pomyślałam jeszcze, że bardziej by mnie cieszyło, gdyby (w ofertach pre-paid) była gwarancja zwrotu niewykorzystanych środków, ale nieograniczona limitem dniowym. Czasem brak mi - zwyczajnie - kasy, w ciągu owych 5 dni i moje-MOJE!-środki przepadają. W Heyah tak nie ma. Doładuję się (kiedy mogę) i zwraca mi się, co do mnie należy...
Dwa - wolałabym, by środki z konta promocyjnego umożliwiały mi kontakt ze wszystkimi, a nie jedynie abonentami Orange i numerów stacjonarnych.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 4 i 9 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16