PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Orange promuje doładowanie za 40 zł

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/orange-promuje-doladowanie-za-40-zl-6949.html
QR Code
Orange promuje doładowanie za 40 zł

Mariusz Burski, 18 stycznia 2010, 16:29
Tagi: doładowania, Orange, Polska Telefonia Komórkowa (PTK Centertel), pre-paid

Od 18 do 24 stycznia 2010 roku, trwa promocja doładowań w sieci Orange. Promocja obejmuje tylko doładowania kwotą 40zł.

Przy doładowaniu konta za 40 zł uzyskamy ekstra 10 zł na konto promocyjne. Bonus można wykorzystać na rozmowy, SMS-y i MMS-y w Orange, a także na połączenia na numery stacjonarne oraz na Internet przez 40 dni od dnia doładowania konta.


Źródło: Orange

reklama

Ostatnie opinie internautów

SevenCats 19.01.2010 @ 11:51
Ja już sama nie wiem... Orange chyba by się mniej błaźniło dając raz na pół roku ale za to konkretną promocję zamiast rzucać takimi ochłapami co chwilę... Wystarczy spojrzeć jak to się ma w porównaniu do takiego podwójnego w TT czy Heyah. Podobnie zresztą z pozostałymi genialnymi promocjami z jakimi ostatnio wyskakiwała pomarańcza...
cop 19.01.2010 @ 16:35
no dobra, dla każdego coś miłego - mi np odpowiada ta promocja tak samo jak mi odpowiadają te minuty za minuty które weszły nie dawno.
Cyproan 19.01.2010 @ 17:46
Nowy nominał który tak na dobrą sprawę jest kompletnie bezużyteczny. Płaci się 40zł a na wychodzące tylko 30 dni, to nie jest fair.
SevenCats 20.01.2010 @ 12:49
cop jak ktoś siedzi w Orange bo z jakiegoś powodu musi (np dzwoni tylko do orange) to wiadomo, że się ucieszy z każdego gratisowego grosza, ale jak komuś się wydatki rozkładają na wszystkie sieci to na pewno u konkurencji znalazłby lepszą ofertę...
cop 21.01.2010 @ 16:31
też nie jestem pewny - jak ktoś nie dzwoni do playa to ma pełna dowolność bo sieci mają bardzo podobne oferty - a czy minuty za rozmawianie czy za czekanie aż ktos zadzwoni to już zależy od człowieka.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 14 i 12 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16