PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Orange rozdaje minuty do wszystkich

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/orange-rozdaje-minuty-do-wszystkich-6889.html
QR Code
Orange rozdaje minuty do wszystkich

Mariusz Burski, 6 stycznia 2010, 11:07
Tagi: Orange, Orange GO, Polska Telefonia Komórkowa (PTK Centertel), promocja

W promocji "Minuty za Minuty" w Nowym Orange Go, za każde zainicjowane połączenie trwające dłużej niż 2 minuty dzwoniący otrzymuje od 3 do 9 dodatkowych minut na kolejne połączenia do wszystkich sieci (nie dotyczy Play i Cyfrowego Polsatu).

Dodatkowe minuty są rozliczane w pierwszej kolejności i można je wykorzystać już przy następnym połączeniu. Niewykorzystany czas przechodzi na kolejne połączenia. Codziennie można dostać nawet 45 dodatkowych minut, są one ważne w ciągu 24 godzin od chwili przyznania.

Liczba przyznanych minut zależy od wartości ostatniego doładowania:

* - dotyczy połączeń z doładowania.

Aktywacja promocji jest jednorazowa, można ją włączyć na jeden ze sposobów:

    - wysyłając SMS-a aktywującego o treści HALO pod numer 900 (opłata jak za standardowy SMS);
    - wpisując na klawiaturze telefonu *101*11# i potwierdzając przyciskiem połączenia (aktywacja bezpłatna).

Wysyłając SMS o treści ILE pod numer 900, użytkownik może sprawdzać liczbę minut, którymi dysponuje.

Więcej informacji o ofercie można znaleźć na http://www.orange.pl


Źródło: Orange

reklama

Ostatnie opinie internautów

oli 6.01.2010 @ 12:05
to do wszystkich czy nie ??? Bo za wyjątkiem play i cyfrowego polsatu to nie oznacza że do wszystkich. Nigdy do orange nie przejdę !!
HMMM 6.01.2010 @ 13:14
do oli: to nie jest oferta by ktos przechodził do nich z innej firmy do nich (szczegolnie wiedzą ze nie mają szans z play fresh, mbank mobile czy gaduair). to jest tylko promocja by dotychczasowi klienci zostali u nich i doladowali dla nich konto. konkurencja wzrasta to i oferty muszą poprawiać. nawet to dotyczy takich badziewiastych firm jak orange.pl
benji 6.01.2010 @ 14:00
Oli, orange jasno mówi w regulaminie że minuty są do wszystkich po za play i cyfrowym polsatem a że redaktorzy pasji tak tytułują newsy to inna sprawa. Tu akurat nie można zarzucić Orange nieuczciwości.
mariusz9a 6.01.2010 @ 18:19
Czasami wystarczy przeczytać całego newsa a nie sam tytuł żeby wiedzieć, że minuty nie dotyczą Play i CP ;-)
lexusLOOK 7.01.2010 @ 16:22
dokładnie - wystarczy przeczytać cały artykuł... i wszystko wiadomo jest
ulek 7.01.2010 @ 21:43
Nie wiem co to za oferty Orange tutaj przedstawia ale co to za łaska dawać coś co przepada w ciągu 24h ? bezsensu. Nie rozumiem tej polityki a co najgorsze coraz to częściej się pojawiają takiego typu oferty... niestety.
polip 8.01.2010 @ 10:06
moim zdaniem jest to oferta bardzo dobra, dla osób które dużo rozmawiają.
kina 27.01.2010 @ 22:44
fajna oferta przecież jak gadasz z kimś 2min. dostajesz za to 3min. i jest wykorzystywane w pierwszej kolejności dodatkowe minuty, wiec z twojej kwoty ci nie schodzi jak musisz zadzwonić, a tak naprawdę nikt nie dzwoni raz na 24 h tylko więcej. więc i tak to 24h nie jest istotne. Gdyż schodzi od razu przy następnym połączeniu które i tak musisz wykonać, więc zyskujesz z każdym 2min. połączeniem dodatkową minutę do prawie wszystkich sieci.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 3 i 8 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16