PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Orange ubezpiecza laptopy i telefony

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/orange-ubezpiecza-laptopy-i-telefony-8752.html
QR Code
Orange ubezpiecza laptopy i telefony

Maciej Celmer, 11 marca 2011, 10:58
Tagi: laptop, Orange, telefony, ubezpieczenie

Od dnia dzisiejszego, klienci kupując urządzenia z nową aktywacją lub przedłużając umowę w Orange, mogą przystąpić do programów ubezpieczeniowych Bezpieczny Laptop i Nowy Bezpieczny Telefon.

Przez pierwsze pół roku w podstawowych wariantach ubezpieczenie jest darmowe. Po tym okresie klient może wybrać pakiet ubezpieczeniowy lub zrezygnować z usługi bez żadnych opłat. Z programów ubezpieczeniowych mogą korzystać klienci indywidualni wybierający: Delfina, Pelikana, Panterę, Orange Abonament, Orange Mix i Orange Free.

Źródło: Orange

reklama

Ostatnie opinie internautów

dawid9222 11.03.2011 @ 11:04
Podoba mi się, że klient po pół roku może zrezygnować z usługi nie ponosząc dodatkowych kosztów.
Samo ubezpieczenie, napewno się przyda. Choć ciekawe jakie są dodatkowe warunki i wyłączenia z odpowiedzialności.
Ciekawą pozycją wydaje się być 'zalania', zdarza się to dosyć często, a więc ubezpieczenie od takiego wypadku napewno może być przydatne.
kamilxy 11.03.2011 @ 11:14
Dokładnie, miło, że można zrezygnować : ) jak dla mnie ceny są troszke zbyt wygórowane, z tego co pamiętam, np. dla Laptopa ubezpieczenie na 3 lata w RTV/AGD kosztowało około 300zł, na lepszych warunkach
M&M 13.03.2011 @ 12:00
@dawid9222 - pół roku na start jest faktycznie w sam raz. Przy moim pechu ktoś ukradłby mi sprzęt pierwszego dnia po tych 6 miesiącach :-). Jest jednak wyraźne rozgraniczenie - kradzież kieszonkowa nie obejmjue najtańszego wariantu.
Ubezpieczanie urządzeń mobilnych ma jak największy sens. Te rzeczy są może i coraz tańsze, ale i coraz bardziej nam potrzebne. Komfort psychiczny jest wart tych kilku złotych. Przynajmniej przy stracie nasza np. praca zawodowa do której wykorzystujemy laptop/telefon nie ucierpi, bo bedziemy mogli zaginione urządzenie łatwo zastąpić.
Podoba mi się, że ochrona obejmuje tez nieautoryzowane połączenia. Ciekawe tylko jak duże są schody przy próbie udowodnienia co było, a co nie autoryzowane :-).

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 13 i 1 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16