PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Orange Warsaw Festival w nowej odsłonie

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/orange-warsaw-festival-w-nowej-odslonie-7323.html
QR Code
Orange Warsaw Festival w nowej odsłonie

Mariusz Burski, 25 marca 2010, 14:58
Tagi: film, Orange, Orange Warsaw Festival, Polska Telefonia Komórkowa (PTK Centertel)

Orange Warsaw Festival odbędzie się w tym roku w zupełnie nowej formule. Za organizację festiwalu odpowiada TVN, natomiast Orange pozostaje głównym sponsorem imprezy, który wspiera Warszawę w uzyskaniu tytułu Europejskiej Stolicy Kultury w 2016 roku.

Orange Warsaw Festival to wydarzenie, które od dwóch lat stanowi ważny punkt na muzycznej mapie stolicy. Już pierwsza edycja pokazała, że w Warszawie jest miejsce na dużą imprezę muzyczną, skierowaną do szerokiej publiczności. W kolejnym roku festiwal rozwinął się i dwudniowa impreza zgromadziła na Placu Defilad ponad 50 tysięcy uczestników, którzy bawili się na kilkunastu koncertach.

Sponsorując muzykę Orange daje Polakom możliwość udziału w unikalnych wydarzeniach, dlatego zdecydowaliśmy o dalszym rozwoju festiwalu, powierzając jego organizację TVN. Połączenie możliwości obu firm pozwoli nam przygotować wydarzenie muzyczne na światowym poziomie, zarówno artystycznym, jak i organizacyjnym. Przy planowaniu festiwalu 2010 uważnie wsłuchiwaliśmy się w opinie dziennikarzy, ale przede wszystkim uczestników poprzednich edycji imprezy. Liczymy, że zmiany, które zaproponujemy, odpowiedzą na postulaty podnoszone w poprzednich latach. Szczegóły dotyczące organizacji festiwalu przedstawimy wkrótce, już dziś jednak możmy zdradzić, że miejsce imprezy ulegnie zmianie, a nowa lokalizacja będzie pozytywnym zaskoczeniem.

Obecność TVN przy organizacji festiwalu gwarantuje wysoki poziom organizacyjny imprezy, a także ogólnopolską promocję dla Warszawy, co jest istotne w kontekście ubiegania się stolicy o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Wierzymy, że Orange Warsaw Festival będzie główną inicjatywą, wspierającą miasto w walce o ten tytuł.

Tak jak w poprzednich latach festiwal odbędzie się na zakończenie lata. Również linia muzyczna festiwalu nie będzie znacznie odbiegać od dotychczasowej. Za merytoryczną stronę przedsięwzięcia odpowiada dyrekor artystyczny Piotr Metz.


Źródło: Orange

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 6 i 1 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości