PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Orange wstrzymuje sprzedaż iPhone'a

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/orange-wstrzymuje-sprzedaz-iphone-a-4879.html
QR Code
Orange wstrzymuje sprzedaż iPhone'a

Piotr Baranowski, 22 sierpnia 2008, 12:15 (ostatnio zmodyfikowano w piątek, 22 sierpnia 2008 o 12:23)
Tagi: iPhone, Orange, Telekomunikacja Polska (TP SA)

Według informacji, które w dniu dzisiejszym dotarły do naszej redakcji, Orange czasowo wstrzymało sprzedaż iPhone'ów w ofercie abonamentowej. Z informacji, które otrzymaliśmy wynika, że problem dotyczy błednych zapisów w umowie.

O potwierdzenie sytuacji poprosiliśmy Wojciecha Jabczyńskiego, rzecznika prasowego grupy TP.

Wojciech Jabczyński, rzecznik grupy TP powiedział:

W żadnym wypadku nie potwierdzam tych informacji. Faktycznie problem istnieje, jednak dotyczy on kłopotów technicznych z wprowadzeniem nowych taryf do systemu. Nasz dział IT pracuje już nad rozwiązaniem tego problemu.
reklama

Ostatnie opinie internautów

lili 26.08.2008 @ 21:04
Według Rzeczpospolitej to właśnie Orange sprzedał więcej iP i nie przeszkodziła mu w tym tak tu wyolbrzymiana awaria systemu,więc w Nostradamusa bym się nie zabawiał.
walenty 29.08.2008 @ 11:46
@ lili - chyba Ty się zabawiasz :) RP podała takie info, ale bez zaznaczenia źródła, ani czasu w którym niby osiągnięto taki wynik. era już 2 razy oficjalnie informowała o ilości sprzedanych iPhonów, Orange ani razu. zatem z komentarzem wstrzymaj się, aż wreszcie odważą się podac swoje wyniki
trismegistos 7.09.2008 @ 04:15
Orange daj podstawe do zerania umowy. W ramach podpisanej umowy na IPnoha oferuje dostep do internetu zgodnie z tym co jest zawarte w ofercie bussines everywere..Niesty i Phon nie posiada wsparcia dla aplikacji flash i nie moze byc stasowany jako modem tym samym ogranicza sie pelen dostep do internetu..a tego o cym wspominac nie musze umowa nie przewiduje!!!
Aplikacja flash jest rozwijajaca sie i sa juz cale strony bazujace na niej niedopuszczle jest by ktos dokonywal odgorej limitacji bez uzgodnienia tego z abonentem...Uowa wiec na swiadczenie uslug w obecnej postcia jtora podpisywana jest na iPnona jest jak dla mnie niewazna...wlasnie ja wypowiedzialem na podstawiem powyzszyc powodow...pomiam tez fakt ze konsultant nie poinformowal mnie o fakcie ze telefon nie moze byc modemem a to wlasnie bylo jednym z moich kryteriow dokonwania wyboru!!!!
lili 9.09.2008 @ 21:17
tris a zapytałeś się czy może być stosowany jako modem?więc możęsz mieć pretensje tylko do siebie(w Erze byś miał to samo zresztą)
walenty a na jakiej podstawie można sądzić że Orange sprzedało mniej albo coś takiego,zresztą liczba w Erze jest podawana przez Ere...co też jak dla nie jest do konca wiarygodne

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 5 i 4 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16