PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Oryginalne baterie Nokia za pół ceny

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/oryginalne-baterie-nokia-za-pol-ceny-8664.html
QR Code
Oryginalne baterie Nokia za pół ceny

Maciej Celmer, 28 lutego 2011, 13:18
Tagi: aetka, Nokia, promocja

Sieć sklepów telekomunikacyjnych aetka przygotowała promocję dla posiadaczy telefonów Nokia. W salonach można kupić oryginalne baterie do telefonów fińskiego producenta za pół ceny.

Promocją objęte są wszystkie popularne baterie Nokia. Każdy produkt jest oznaczony naklejką, na której wymienione są modele telefonów fińskiego producenta kompatybilne z daną baterią. Sugerowana cena detaliczna wybranych modeli wynosi 45 zł.

Źródło: aetka

reklama

Ostatnie opinie internautów

dawid9222 28.02.2011 @ 13:33
Dobra okazja do wymiany baterii ;) Rzadko się zdarza, aż taka promocja ;) Gdybym posiadał Nokię napewno bym tą okazję wykorzystał :-) Ciekawe dlaczego aż taka duża obniżka?
Frasier 28.02.2011 @ 14:39
Największym plusem tutaj jest gwarancja oryginalności produktu, coś, o co naprawdę trudno, zwłaszcza a sprzedaży przez internet.
koksik1000 28.02.2011 @ 15:35
Frasier zgadzam sie z toba w 100 % oryginalny produkt to zawsze inwestycja w coś pewnego,tzw. ,,zamienniki" cech**e wysoka awaryjność,grożą tez uszkodzeniem telefonu wiec nie warto.
AnnaKa 28.02.2011 @ 18:01
Ech, pech, a ja się pozbyłam poczciwej Nokii...
Wanda 28.02.2011 @ 21:26
Co od oryginałów, to w zasadzie zgadzam się z waszym zdaniem. kupując przez internet (a na Allegro to już chyba w szczególności) zawsze jest to kot w worku. Trudno uwierzyć, żeby te wszystkie "oryginalne" baterie po parę złotych miały cokolwiek poza naklejką wspólnego z Nokią... Jednakże, bywają wyjątki potwierdzające regułę. Nie zachęcam do kupowania zamienników, ale chyba miałam szczęście :). Mam Nokię 6300 i kiedy jeszcze była na gwarancji dwa razy lądowała w serwisie z powodu przegrzewania i bardzo słabej baterii. Wizyty nie pomogły. bateria była coraz gorsza, więc w końcu przemogłam się na zamiennik Maxximus. Miał wieksza pojemność niż stara Nokia (1200-coś mAh w porównaniu do 800-kilku). Nie przywiązywałam do tego wagi, bo wiadomo, że potrafią być zamienniki z zupełnie fantazyjnymi wartościami. Ta bateria jednak rozwiązała problem i telefon, który zasłużenie cieszy się opinią prądożernego, zyskał dodatkowy dzień.
Do innych modeli kupowałabym jednak oryginalną Nokię :).
dawid9222 28.02.2011 @ 22:05
Wanda, to fakt kupując baterię przez internet, kupujemy kota w worku. Pewnym rozwiązaniem jest kupno od sprzedawcy z dużą ilością pozytywnych komentarzy. Ale i to nie gwarantuje stuprocentowej satysfakcji. Jeżeli decydujemy się na zamiennik, warto wybrać się do dobrego punktu GSM. Tam sprzedawca odpowiednio dobierze, baterię do naszego sprzętu. No i gwarancja jest.
Chociaż w przypadku wartościowego telefonu, nie warto bawić się w zamienniki, gdyż może to nas słono kosztować ;)
Jacek85 1.03.2011 @ 02:59
To dobra wiadomość dla posiadaczy telefonów marki Nokia. Oby więcej takich promocji także dla użytkowników komórek innych firm.
Wiele osób kupujących baterie patrzy w pierwszej kolejności na cenę, dopiero później na inne aspekty. Fakt, że oryginalne baterie aktualnie można nabyć za pół ceny na pewno zmusi część osób do zastanowienia się nad tym, czy nie lepiej nabyć jednak oryginał.

Fajne by były również promocje np. z oryginalnymi ładowarkami samochodowymi. Wiele osób je używa, lecz często nie są dodawane w zestawie z telefonem. Na Allegro można zamienniki nabyć za grosze, problem w tym, że najczęściej nie posiadają blokady przeciwprzepięciowej. Podłączy się do takiego czegoś sprzęt wart wiele pieniędzy i w sytuacji ekstremalnej może pójść z dymem. ;)
Frasier 1.03.2011 @ 07:55
Oczywiście, że nie można skreślać jednoznacznie zamienników i ja też wolę jakikolwiek zamiennik występujący pod własną marką niż coś, co udaje Nokię. Nie odważyłbym się jednak wkładać takiej baterii do drogiego telefonu, czy też telefonu na gwarancji. Jeżeli jest jednak stary, bateria pada, ma opinię energochłonnego (hmm, czy to nie znaczy, że powinien pochłaniać ciepło? Nieważne :-)) - czemu nie, a nuż pomoże. Najwyżej nam wybuchnie przy ładowaniu, ale to byłaby małą strata. Tak jak pisałem wcześniej, o aetka pierwszy raz słyszałem na tej stronie, ale jako, że mają u mnie salon - chyba się przejdę :-).
M&M 1.03.2011 @ 08:18
Mi nie udało się trafić na dobry zamiennik. Raz próbowałem, też do Nokii, potrzymała raptem trzy miesiące, a potem jej żywotność odpowiadała kilkuletniej baterii producenta telefonu. Nie odważyłbym się też wkładać baterii silniejszej niż przewidział to producent. Współczesne telefony są coraz bardziej skomplikowane, więc kto wie czy nie miałoby to negatywnego wpływu na elektronikę.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 15 i 14 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16