PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Oscarowa Motorola

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/oscarowa-motorola-3453.html
QR Code
Oscarowa Motorola

Michał Gruszka, 20 lutego 2008, 16:24
Tagi: Motorola

Aktorska czołówka Hollywood jako pierwsza sprawdzi możliwości nowego telefonu Motoroli – ROKR E8!

Już za kilka dni Motorola (NYSE:MOT) znowu pojawi się na słynnym czerwonym dywanie Hollywoodzkiej 80. Gali Oscarów. Zgodnie z wieloletnią tradycją wszyscy nominowani w kategorii reżyserskiej i czterech kategoriach aktorskich dostaną oryginalny prezent od Motoroli – niedostępny jeszcze nigdzie na świecie muzyczny telefon ROKR E8. Tym samym jako pierwsi konsumenci będą mogli sprawdzić jego funkcje.

Każdy telefon zostanie wręczony w specjalnie zaprojektowanym, ozdobnym pudełku, które nawiązuje do najnowszych trendów mody. Pamiątkowe opakowanie stworzone zostało z opalizującego materiału, który przypomina skórę iguany. Dla nominowanych artystek wybrano modny kolor fuksji (z odpowiednio dobranym różem wewnątrz pudełka), dla nominowanych artystów zaś męski, kobaltowy błękit (z błękitno-szarym wnętrzem). Dodatkowo każdy prezent opatrzony jest odpowiednim imieniem i nazwiskiem oraz właściwą kategorią.

Ale to nie wszystko! Oprócz muzycznego kameleona – telefonu ROKR E8 –
w Oscarowym upominku od Motoroli znajdą się też bezprzewodowe słuchawki Bluetooth Stereo S9-HD. Jest to najnowsza wersja małych i ultralekkich słuchawek, dzięki którym można słuchać muzyki i rozmawiać przez telefon. Zapewniają przestrzenny dźwięk w technologii SRS WOW HD™, równocześnie redukują hałas oraz zapewniają komfort noszenia.

O telefonie ROKR E8
To muzyczny kameleon – unikatowa i po raz pierwszy zastosowana na świecie technologia ModeShift™ przekształca telefon w odtwarzacz muzyczny za pomocą jednego dotknięcia klawisza. Nowy telefon Motoroli wyróżniają: wirtualne klawisze wyświetlane na szklanej powierzchni, które wiernie imitują naciśnięcie. Dzięki temu użytkownik ma wrażenie, że szklana powierzchnia ugina się pod naciskiem palca. W zależności od wybranego trybu urządzenia na panelu wyświetlają się cyfry lub odpowiednie ikony służące do sterowania muzyką i odtwarzaczem MP3.
Tryb muzyczny w ROKR E8 to przestrzenny dźwięk stereo z dwoma kanałami audio
i korektorem graficznym dźwięku, 2GB wewnętrznej pamięci pozwalającej
na zachowanie ok. 1500 utworów z możliwością dodatkowego rozszerzenia kartą pamięci microSD, Bluetooth Stereo, radio FM oraz system identyfikacji piosenek. Kolejną innowacją jest technologia FastScroll™ – dzięki niej wystarczy delikatny ruch kciuka, by szybko przewinąć listę utworów (w trybie muzycznym), kontaktów (w trybie telefonicznym), kalendarz (w trybie telefonicznym) lub zawartość multimediów (tryb multimedialny).

reklama

Ostatnie opinie internautów

paczek 20.02.2008 @ 17:16
Czy koncern ten naprawdę poryło ? Co to ? Podlizywanie się ? pewnie mają nadzieję że aktorki będą reklamowały produkty po "innej" cenie niż normalnie. Nie podobają mi się takie akcje. Czy aktorzy/aktorki to inni ludzie od Nas ? dlaczego My jako użytkownicy jesteśmy zawsze na końcu ? w końcu człowiek, człowiekowi równy.
Ale się zdenerwowałem ;[
Artus 20.02.2008 @ 19:23
ppsss czytaj ze zrozumieniem. Po pierwsze to juz jest od dawnaa po drugie maja do tego prawo. i nie sa lepsi od nas ale zawsze trzeba promowac swoj towar a to jest najlepsza promocja jaka mozna miec. Heh nara

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 3 i 2 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości