PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich w Orange

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/pakiet-1000-sms-ow-do-wszystkich-w-orange-8837.html
QR Code
Pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich w Orange

Maciej Celmer, 22 marca 2011, 10:36 (ostatnio zmodyfikowano w Tuesday, 22 marca 2011 o 10:37)
Tagi: Orange, Orange One, pakiety, promocja, SMS

Od dziś użytkownicy taryfy Orange One mogą korzystać z nowego pakietu SMS-owego. Za 10 zł można otrzymać 1000 SMS-ów do wszystkich sieci.

Ważność pakietu to 14 dni. Aby go włączyć trzeba wysłać SMS o treści SMS pod numer 899 (koszt zgodnie z cennikiem taryfy).

Kolejny pakiet można aktywować przed upływem terminu ważności, a niewykorzystane SMS-y zostaną skumulowane. Termin ważności skumulowanych pakietów to także dwa tygodnie.

Aby sprawdzić czas ważności pakietu oraz ilość SMS-ów pozostałych do wykorzystania, należy wysłać SMS o treści ILE pod numer 899.

Źródło: Orange

reklama

Ostatnie opinie internautów

M&M 23.03.2011 @ 10:05
Można krótko podsumować - Prestiż kosztuje :-). Orange ma dobre i słabsze oferty. To jest zdecydowanie ta druga kategoria. Mam nadzieję, że wyniki sprzedaży 14 dniowych pakietów będą słabe i że nie będa tej zarazy rozszerzać... Co dalej, 10 tysięcy SMS na tydzień?
Być może Orange One jest dla "aktywnych użytkowników", ale patrząc na ofertę oraz warunki doładowań, ja tam widzę przepłacających użytkowników...
Jak mantrę trzeba jednak powtarzać - wszystko zależy od profilu dzwonienia, choć patrząc na inne taryfy prepaid ORange, trudno jest mi znaleźć taki scenariusz... Oferta idealna dla różnych garażowych wysyłaczy niechcianych treści.
@lisek - jak widać nie tylko Play i operatorzy wirtualni potrafią dawać korzystne oferty.Heyah to chyba najlepszy prepaid z W3, najbardziej zbliżony do Fresh + tanie połączenia zagraniczne.
Hajdek 23.03.2011 @ 13:32
@Cami - to gratuluję ; ) . Rzeczywiście ceny SMS'ów w Orange są naprawdę duże i wykorzystanie tego pakietu w sposób jaki podałeś może się opłacać. Niestety, promocje w Pomarańczy już takie są... Najbardziej zadowoliło by mnie coś w tym stylu, lecz gdyby zamiast SMS'ów były minuty... ; D
blizniaki06 23.03.2011 @ 22:03
Zgodzę się z przedmówcami, iż korzystniejszą ofertę przedstawia np. Heyah, która pakiet rozlicza w terminie trzydziestodniowym (a i nie bez znaczenia jest, że w obrębie sieci smsy są za friko).
We mnie sporo akcentów jest dusigrosza, i choć sama jestem (nie do końca zadowoloną) użytkowniczką Pomarańczowego Operatora (gdzieś tam już "wytłumaczyłam" dlaczego) - z pakietu skorzystałabym dopiero po wnikliwych przemyśleniach, czy moje faktyczne "smsowe zużycie" warte będzie owych dziesięciu złotych. Nie jest bowiem sztuką dać zarobić operatorowi 10 zł (ktoś powie: no co Ty, za 1000 smsów się opłaca!), a potem wykorzystać zaledwie niewielką część pakietu (warto wówczas policzyć, ile faktycznie kosztował nas sms). W miesięcznym okresie rozliczeniowym byłaby większa szansa na wypisanie (większości choć z przysługujących) smsów.
Pakiet dla zakochanych, których dzieli odległość, a łączą słów pejzaże.
I dla tych, co to zwykle rozwlekle i jedna myśl zajmuje im pięć wiadomości (coś jak ja!) ;)
Limonka 23.03.2011 @ 22:25
Dokładnie, 1000 smsów za 10zł się opłaca i to bardzo, ale nie, gdy operator daje na ich wykorzystanie 14 dni- chyba, że
ktoś rzeczywiście całymi dniami śle smsy. Ja w tydzień wykorzystałam 100 smsów z pakietu w Heyah,a to i tak dużo jak na mnie, więc jak wykorzystać 1000 w dwa tygodnie?
Filip 28.03.2011 @ 09:26
Ta promocja o której pisałem była dla wszystkich . Skorzystałem. Dziękuję za odpowiedź.
michał 31.03.2011 @ 09:44
Nie da rady wykorzystać 1000 smsów w 2 tygodnie, więc działanie Orange to zwykłe wyciąganie kasy. Ja pisze obecnie średnio 600 smsów/miesięcznie, może jak więcej moich znajomych w Heyah zainwestuje w ten pakiet to uda mi się napisać w miesiąc 1000 wiadomości :P
mona 12.04.2011 @ 22:56
W Heyah pakiet kosztuje 9zł i jest ważny 30 dni, czyli taniej i dłużej.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 7 i 6 wynosi:




Ostatnie tematy z forum


Pierwszy poci?g z... 10.07.2014, 14:05