PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Pakiety minut w abonamencie od Play na walentynki

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/pakiety-minut-w-abonamencie-od-play-na-walentynki-5485.html
QR Code
Pakiety minut w abonamencie od Play na walentynki

Łukasz Roguski, 9 lutego 2009, 09:05
Tagi: Marcin Gruszka, Play, Walentynki

Rzecznik Play na łamach swojego bloga zapowiedział, że jego we wtorek przedstawi szczegóły oferty walentynkowej. Niestety ma co się spodziewać rewelacji.

- My w PLAY, już 10 lutego robimy coś ekstra, ekstra pakiet minut dla ukochanej osoby. - napisał na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik Play. Szczegóły mają być przekazane we wtorek.

reklama

Ostatnie opinie internautów

potargany 9.02.2009 @ 09:35
Niestety ma co się spodziewać rewelacji.

to możemy , czy nie możemy ? się spodziewać ?

nie powinno być Niestety NIE ma co się spodziewać rewelacji.

sade 9.02.2009 @ 10:17
Oj nie ma, zaczyna sie co raz mocniejsze promowanie rozmów w sieci Play, choc na początku obiecywali zawsze równą i płaską stawkę do wszystkich
lee99 9.02.2009 @ 10:28
i zaczyna się minuty dla postpaid jedynie ;(
cinek 9.02.2009 @ 11:23
widac zmianę strategii Play, nałapali klientów, i próbują promowac siec, oraz delikatnie ale jednak psuc oferty. To już nie to co 2 lata temu, u konkurencji można znaleźc podobne opcje
doris 9.02.2009 @ 13:36
A w Simplusie nie potzrebne sa specjalne okazje zeby dawać darmowe numery.tu cały czas mozna rozmawiac z jedna osoba i moze to być własnie ta ukochana.
mimi 9.02.2009 @ 16:49
re lee99. Abonament tez jest czesto krzywdzony. Np 200 sms-ow za darmo przez caly rok bylo tylko dla uzytkownikow karty.
lee99 9.02.2009 @ 18:53
owszem ale teraz podejrzewam że zamiast iść pół na pół to pójdzie tylko w abo... po zmianach kadrowych wszystko może być możliwe a jeżeli tak się stanie to trzeba bedzie poszukać jakiegoś zamiennika ;)
gacek 9.02.2009 @ 21:21
Ta reklama brzmiala nie dzielimy przyjaciol... jednak dziela i to juz od dosc dawna. Rozdaja startery na sile i sie potem chwala jaka maja super siec... ehhh
mdawidm 9.02.2009 @ 22:52
ludzie... nikt na siłę starterów nie daje... nie chcecie to nie musicie ich brać... To tylko dobry gest a jednocześnie sposób na reklame i pozyskanie potencjalnych klientów... Ale taki kraj... Daja za darmo to jeszcze sie krytykuje.... Mało tego. Mam numer w Play na karte (stara taryfa) i jestem bardzo zadowolony gdyż żaden inny operator w swojej ofercie na karte nie dorównuje tutaj Play'owi. A 200 smsów do wszystkich sieci oraz bonus w postaci dodatkowych pieniędzy przy doładowaniach znacznie obniżają moje miesięczne koszty na doładowania...

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 8 i 10 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16