PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Panasonic zaprezentował telefon dla sieniora

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/panasonic-zaprezentowal-telefon-dla-sieniora-9725.html
QR Code
Panasonic zaprezentował telefon dla sieniora

Maciej Celmer, 21 listopada 2011, 15:30
Tagi: KX-TU301, Panasonic

Panasonic wprowadza na rynek w Polsce model KX-TU301 — nowy, łatwy w obsłudze dwupasmowy (900/1800 MHz) telefon GSM. Telefon został stworzony z myślą o starszych użytkownikach dlatego też łączy w sobie wiele istotnych przy codziennym użytkowaniu cech i funkcji, takich jak duży ekran, podświetlana klawiatura, duże przyciski, wbudowany głośnik oraz głosowe potwierdzanie wybieranych numerów i priorytetowych połączeń. KX-TU301 to pierwszy model z kategorii łatwych w obsłudze, przyjaznych użytkownikom telefonów firmy Panasonic.

Telefon KX-TU301 jest wyposażony w podświetlaną klawiaturę, dzięki której jest łatwy w obsłudze zarówno w dobrze oświetlonych pomieszczeniach, jak i w ciemności. Wszystkie przyciski są duże i wystają ponad obudowę, co poprawia funkcjonalność urządzenia szczególnie w przypadku osób słabiej widzących. Klawisze przycisku nawigacyjnego działające w czterech kierunkach (w górę, w dół, w lewo i w prawo) zmniejszają liczbę czynności wymaganych do wykonania każdej operacji. Wszystkie główne funkcje, na przykład regulację głośności, tryb głośnomówiący czy latarkę LED, można obsługiwać osobnymi przyciskami.

Telefon Panasonic KX-TU301 posiada kolorowy wyświetlacz TFT o wysokim kontraście. Wszystkie czcionki są białe i wyświetlane na czarnym tle.

Firma Panasonic opracowała funkcję potwierdzania głosowego. Po jej włączeniu wbudowany głos odczytuje i potwierdza wybierane numery, dzięki czemu można natychmiast sprawdzić poprawność wprowadzonego numeru i zminimalizować ryzyko pomyłek. Nowy telefon ma też wbudowany głośnik, za pomocą którego można rozmawiać w każdym pomieszczeniu i sytuacji, bez konieczności trzymania telefonu przy uchu. Do telefonu dołączona została stacja dokująca.

Czerwony przycisk z tyłu telefonu zwiększa poczucie bezpieczeństwa użytkowników KX-TU301 — w razie potrzeby mogą jednym naciśnięciem tego przycisku nawiązać połączenia z pięcioma ustawionymi wcześniej numerami oraz wysłać na nie wiadomości SMS. Połączenia są nawiązywane aż do chwili odebrania rozmowy przez jednego z wybranych odbiorców.

Funkcja eliminacji zakłóceń zapewnia wyraźną transmisję dźwięku bezpośrednio do aparatu słuchowego. Dzięki temu rozmowa jest wyraźna i w pełni zrozumiała. System dźwięku wysokiej jakości zawiera korektor wzmacniający wysokie tony, które trudniej jest usłyszeć starszym osobom oraz użytkownikom aparatów słuchowych.

Źródło: Panasonic

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 2 i 2 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości