PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Partnerzy NEC Display Solutions na Kanarach

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/partnerzy-nec-display-solutions-na-kanarach-2811.html
QR Code
Partnerzy NEC Display Solutions na Kanarach

Michał Gruszka, 11 grudnia 2007, 16:13
Tagi: ciekawostka, Konkurs, NEC

30 najlepszych partnerów NEC Display Solutions wzięło udział w tygodniowym wyjeździe szkoleniowo – integracyjnym na Fuerteventurę, najstarszą, wulkaniczną wyspę kanaryjską. Uczestnicy to zwycięzcy promocji „NEC + LATO – stawiam na to!”, która była skierowana do dealerów produktów marki NEC, w ramach programu NEC Partner Club.

W czasie pobytu goście mieli okazję zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami NEC Display Solutions oraz zobaczyć najciekawsze zakątki Feurteventury i Lanzaroty z unikalnym w swoim rodzaju wulkanicznym parkiem narodowym. Wśród niewątpliwych atrakcji był rejs statkiem ze szklanym dnem i możliwość podziwiania piękna morskiej fauny i flory, zwiedzanie Doliny 1000 Palm, a także degustacja trunków z miejscowej winnicy.

Od początku października 2007 trwa już kolejna, szósta edycja promocji NEC Partner Club – „Jak śnieg to NEC”, której finał będzie miał miejsce w marcu 2008 r. Główna nagroda to możliwość odbycia szkolenia z NEC Display Solutions w atrakcyjnym miejscu świata.

O NEC Corporation
NEC Corporation, NEC Viewtechnology, Ltd. i NEC Display Solutions, Ltd. doszły do porozumienia w sprawie połączenia NEC Display Solutions, producenta monitorów, z NEC Viewtechnology, dostawcy projektorów, w nową firmę, która od 1 kwietnia 2007 r. działa na rynku monitorów LCD, monitorów plazmowych oraz projektorów. Nowa spółka, której właścicielem 100% udziałów jest NEC Corporation, ma siedzibę główną w Tokio w Japonii i działa pod nazwą NEC Display Solutions, Ltd. Jej prezesem został Yoshiaki Tsuda.

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech jest odpowiedzialna za działania firmy na obszarze EMEA, podzielonym na cztery regiony sprzedaży: Europę Północną, Europę Zachodnią i Południową, Europę Środkową oraz Europę Wschodnią wraz z Bliskim Wschodem i Afryką. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z czołowych światowych dostawców technologii wyświetlania obrazu w zakresie monitorów LCD, monitorów plazmowych oraz projektorów. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej (technologie LCD i plazma) oraz monitory plazmowe dla kina domowego. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe aż urządzeń do pracy ciągłej (np. prezentacje w miejscu sprzedaży) i cyfrowych projektorów kinowych. Dyrektorem zarządzającym europejskiej centrali jest Bernd Eberhardt. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.pl

NEC Corporation (NASDAQ: NIPNY) to jeden ze światowych liderów wśród dostawców Internetu, sieci szerokopasmowych oraz rozwiązań dostosowanych do specyfiki działania dużych korporacji, jak również uwzględniających specjalistyczne potrzeby konsumentów na całym świecie. NEC dostarcza zindywidualizowane rozwiązania dla kluczowych segmentów rynku komputerowego, sieciowego oraz urządzeń elektronicznych poprzez wykorzystanie własnych doświadczeń na rynku IT i rynku sieciowym, a także poprzez dostarczanie zaawansowanych rozwiązań półprzewodnikowych oferowanych przez NEC Electronics Corporation. Grupa NEC zatrudnia ponad 150 000 osób na całym świecie. W celu uzyskania dalszych informacji, proszę odwiedzić strony korporacyjne NEC pod adresem www.nec.com

Źródło: NEC Display Solutions, 4press

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 2 i 9 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości