PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > PasjaGSM: Nowy test telefonu Nokia 7500 Prism

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/pasjagsm-nowy-test-telefonu-nokia-7500-prism-2561.html
QR Code
PasjaGSM: Nowy test telefonu Nokia 7500 Prism

Michał Gruszka, 15 listopada 2007, 23:17 (ostatnio zmodyfikowano w piątek, 16 listopada 2007 o 09:41)
Tagi: Nokia, PasjaGSM, test

W dziale artykuły pojawił się nowy test telefonu Nokia 7500 Prism. Nokia wprowadziła do sprzedaży nowy telefon symbolizowany numerkiem 7500 z ekstrawaganckiej kolekcji Prism. 7500 nie wygląda jak standardowy telefon fińskiego producenta. Jej wygląd przypomina diament i żeby nie logo Nokia na jej panelu, to można by pomyśleć, że to jakieś dziwactwo rodem od LG czy Samsunga.

Test telefonu Nokia 7500 Prism dostępny jest w dziale Artykuły.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Aga 10.12.2007 @ 09:50
siema chce kupic ten telefonik tylko dużo osob makabrycznie sie wyraza na jego temat , jendak mi sie on podoba. Jesli macie ten foon odp jakie robi fotoi jaka jest jakosc mp3 glosnosc muzyki ;)
Rudnik 10.12.2007 @ 20:46
Mam ten telefonik od dwoch miechow Jest on wprost zajebisty mp3 gra bardzo pieknie i plynnie glowna zaleta tej komorki sa klawisze i Ten piekny wyswietlacz Polecam!!
Tomek 9.01.2008 @ 20:04
Mnie również sie on bardzo podoba. Wygląd: rewelacja, funkcje: niczego mu nie brakuje ... szukam tylko dobrej okazyjnej ceny :-( narazie najlepsza jaka znalazłem to w e-halo 619 zł. Może ma ktoś używke w dobrej cenie ? jak co to pisać tomaszponc@o2.pl
darek 15.01.2008 @ 20:20
czy komus kto ma prisma zdazylo sie ze smsy nie dochodzily i od niego i do niego?
właściciel 7500 29.01.2008 @ 16:59
do darka smsy zawsze dochodzą a co do tomka to nie wiem gdzie on szuka O_o ja znalazłem swojego prisma za 500 zł miesięcznego! z folią na wyświetlaczu kartą pamięci , smyczką ,2 panelami,słuchawkami i z futerałem oraz 1,9 roku gwarancji ciesze sie bardzo z telefonu mp3 ma b.głosne jak na taki nie pozorny głośniczek aparat w powiązaniu z 16 mln kolorów robi bdb zdjęcia i ogólnie znalazłem świetną okazje chyba juz sie nie pozbęde tego telefonu no.. moze w przyszłości zamienie na 7900 xD

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 12 i 4 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16