PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > PasjaGSM.pl - Bardzo Lubi Informować Przyjaciół

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/pasjagsm-pl-bardzo-lubi-informowac-przyjaciol-1516.html
QR Code
PasjaGSM.pl - Bardzo Lubi Informować Przyjaciół

Piotr Baranowski, 31 lipca 2007, 01:04 (ostatnio zmodyfikowano w czwartek, 2 sierpnia 2007 o 01:22)
Tagi: PasjaGSM

PasjaGSM.pl, jeden z większych polskich serwisów telekomunikacyjnych, został pierwszym partnerem serwisu Blip.pl, należącego do spółki Gadu-Gadu. Mottem współpracy jest rozwinięcie nazwy BLIP - "Bardzo Lubię Informować Przyjaciół".

Współpraca PasjaGSM.pl z Blip.pl zaowocowała stworzeniem specjalnie przygotowanego na tą okazję profilu o nazwie "pasjagsm", który pozwoli na informowanie Użytkowników o nowościach związanych z branżą telekomunikacyjną.

"Wierzymy, że nasza usługa nie tylko zwiększy świadomość o polskim rynku telekomunikacyjnym, ale także zachęci ludzi do obserwowania zmian jednego z najdynamiczniej rozwijających się sektorów gospodarki." - podkreśla Piotr Baranowski, redaktor naczelny serwisu PasjaGSM.pl. "Bardzo Lubimy Informować Przyjaciół dlatego nie mieliśmy żadnych wątpliwości przy podejmowaniu decyzji dotyczącej podjęcia współpracy."

"Bardzo się ciesze, że PasjaGSM jako pierwszy serwis informacyjny dołączył do Blipa, nie zważając na to, że trwają dopiero testy serwisu. Blip to nie tylko miejsce spotkań znajomych, ale także otwarta platforma wielokanałowej dystrybucji treści." - podsumowuje Marcin Jagodziński - jeden z twórców Blip.

***

O PasjaGSM.pl
PasjaGSM.pl to jeden z największych polskich serwisów telekomunikacyjnych. Codziennie dostarcza swoim czytelnikom porcję najważniejszych informacji z branży telekomunikacyjnej. PasjaGSM.pl to serwis tworzony z pasji do nowych technologii. Tworzą go zarówno zwykli użytkownicy, a także pracownicy serwisów i największych firm telekomunikacyjnych.

O Blip.pl
Blip to nowatorski serwis, łączący w sobie cechy bloga, komunikatora i chata. Jest on plaformą, umożliwiającą wymianę krótkich multimedialnych informacji za pomocą różnych kanałów (w tym za pomocą urządzeń mobilnych). Blip (dostępny pod adresem http://beta.blip.pl/) jest własnością Gadu-Gadu SA i obecnie znajduje się w fazie testów beta.

reklama

Ostatnie opinie internautów

jUzek 2.08.2007 @ 09:39
tester: to nie jest sezon ogórkowy dla tego typu serwisów. Akurat w wakacje rośnie wszystkim stronom o tematyce komórkowej, głównie ze względu na typ odwiedzających - młodzież szkolną i studentów. Mają wtedy po prostu więcej czasu i szperają po sieci.
jUzek 2.08.2007 @ 09:41
MaQ: a to czy ktoś coś robi poważnie czy nie to od razu musi oznaczać zaliczanie bądź nie do rankingu? No proszę... :)

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 6 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości