PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > PasjaGSM.pl - rozpoczynamy nowy etap!

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/pasjagsm-pl-rozpoczynamy-nowy-etap-5288.html
QR Code
PasjaGSM.pl - rozpoczynamy nowy etap!

Piotr Baranowski, 5 stycznia 2009, 00:04 (ostatnio zmodyfikowano w poniedziałek, 5 stycznia 2009 o 00:08)
Tagi: PasjaGSM

Za nami sylwester, kilka dni temu wszyscy witaliśmy nowy rok. Zdecydowaliśmy się, wraz z początkiem nowego roku, na wprowadzenie kilku istotnych modyfikacji. Zmiana na stanowisku redaktora naczelnego, otwarcie warszawskiego oddziału redakcji oraz przebudowa serwisu. To tylko niektóre z licznych planów, które zamierzamy zrealizować.

Zanim podsumuje miniony rok chciałbym przywitać na stanowisku redaktora naczelnego Łukasza Roguskiego. Od poniedziałku (5 stycznia) to on będzie odpowiedzialny za pracę redakcji oraz kwestie merytoryczne. Łukasz jest doświadczonym dziennikarzem branżowym - związanym do tej pory przede wszystkim z prasą drukowaną (m.in. Życiem Warszawy, Mobile Internet oraz Twoją Komórką). Ostatnio pracował w tygodniku "Media i Marketing Polska", wydawanym przez VFP Communications. Wcześniej był współtwórcą portalu media2.pl oraz współpracownikiem wielu branżowych pism związanych z telekomunikacją oraz innymi mediami. Oprócz doświadczenia Łukasza muszę dodać, że wyjątkowo dobrze się rozumiemy. Mamy podobne spojrzenie na przyszłość serwisu, a nasze umiejętności wzajemnie się uzupełniają.

W związku ze zmianą na stanowisku redaktora naczelnego z przyjemnością informuję, że przejmuję obowiązki wydawcy i będę kierował przede wszystkim biznesowym rozwojem Pasji.

W tym miejscu chcę gorąco podziękować wszystkim, którzy do tej pory nas wspierali. Przyjaciołom, dziennikarzom, firmom, piarowcom, konkurencji, agencjom reklamowym oraz interaktywnym. Chciałbym również podziękować wszystkim nie wymienionym, z którymi miałem przyjemność rozmawiać i współpracować. Dziękuję za życzliwość i okazywany szacunek. Gorące podziękowania chcę przekazać przede wszystkim Czytelnikom. To dzięki Wam stale się rozwijamy, mogą dostarczać Wam na co dzień użytecznych informacji .

Cieszy mnie fakt, że w tym roku niemal podwoiliśmy liczbę regularnie odwiedzających serwis. Wieloktronie udało nam się przekazać Wam ważne branżowe informacje dużo wcześniej niż nasza internetowa konkurencja. Organizowaliśmy konkursy i prowadziliśmy dialog z Wami, z naszymi Czytelnikami. Cieszy fakt, że Ginger (nasza aplikacja na telefony komórmowe zawierająca rozkład jazdy komunikacji miejskiej) jest już obecna w trzech miastach. Grono użytkowników powiększyło się o mieszkańców Białegostoku i Tych. Nadal również rozwiajmy i atualizujemy ją także w Poznaniu. Wspieraliśmy i uczestniczyliśmy w wielu branżowych konferencjach związanych z rynkiem telekomunikacyjnym, medialnym oraz internetowym. Wszystkie te działania pozowoliły nam na zwiększenie oglądalności z ok. 200 tysięcy czytelników miesięcznie do ponad 374 tysięcy na koniec grudnia 2008 (dane według Gemius Traffic). Stawia to nas wysoko w rankingach serwisów branżowych, co tym bardziej motywuje nas do jeszcze cięższej pracy w tym roku.

Dziękuje Wam za zaufanie. Moja skrzynka e-mail oraz sms jest dla wszystkich zawsze otwarta. Zachęcam do kontaktu!

Good Night and Good Luck

Piotr Baranowski
wydawca, CEO
Piotr.Baranowski@PasjaGSM.pl
tel. kom. +48 888 126 410
tel. stac. +48 61 278 51 99
fax. +48 22 242 84 27
Jest mi niezmiernie miło powitać Was w PasjaGSM.pl Cieszę się, że dołączyłem do zespołu. W ciągu kilku najbliższych tygodni odczujecie pozytywne zmiany, które zamierzamy wspólnie z całą redakcją wprowadzić.

Pierwszą z nich, o której mogę powiedzieć, to fakt, że chcemy Was zachęcić do częstszego kontaktowania się z nami. Z pewnością sporo spośród Was spotyka się z mizerną jakością usług telekomunikacyjnych lub obsługi klientów. Zachęcamy Was do zgłaszania nam tego typu przypadków. Najciekawsze będziemy omawiać na łamach serwisu.

Zapewniam, że będziemy stale kontaktowali się z operatorami telekomunikacyjnymi – w celu wyjaśniania problemów, na które napotykacie się codziennie w korzystaniu z ich usług. Nowa polityka informacyjna zakłada pozyskiwanie większej liczby autorskich i niepublikowanych nigdzie indziej materiałów.

Będziemy stale obecni na ważnych - z punktu widzenia rynku telekomunikacyjnego - wydarzeniach branżowych.

Aby lepiej zrozumieć Wasze potrzeby niebawem przeprowadzimy szczegółową ankietę, której Aby lepiej zrozumieć Wasze potrzeby niebawem przeprowadzimy szczegółową ankietę, której wyniki mają pozwolić nam przygotowanie serwisu, który będzie lepiej Wam odpowiadał.

Zabieramy się ostro do pracy. W styczniu czeka Was trochę niespodzianek - specyfika tej formy 'zaskakiwania' nie umożliwia przekazania szczegółów wcześniej ;)

W lutym zamierzamy odwiedzić World Mobile Congress - najważniejsze wydarzenie branży komórkowej na świecie - który odbędzie się w Barcelonie.

Zachęcam do częstych kontaktów i pozostaję do Waszej dyspozycji.

Łukasz Roguski
redaktor naczelny
511 000 999
0 22 373 00 73
Lukasz.roguski@pasjagsm.pl
reklama

Ostatnie opinie internautów

@Paweł Wasik 5.01.2009 @ 00:13
genialnie:)
@Hubert Musiał 5.01.2009 @ 01:48
od siebie... również bardzo serdecznie witam nowego naczelnego. Liczę, a nawet już wiem że newsy teraz będą stały na najwyższym poziomie, co mnie niezmiernie cieszy ;)
Pasji za to życzę, jeszcze długich lat na rynku. Jakby nie patrzeć dzięki temu wortalowi, jestem kim jestem i interesuję się tym, czym sie interesuję. Znalazłem swoje miejsce w sieci. Podobnie inni stali bywalcy wortalu. Brawo za wytrwałość :)
2008 za pasem, a więc nie pozostaje nic innego jak ruszyć pełną parą i sprawić by ten rok był jeszcze efektywniejszy od poprzedniego.
Czekam z niecierpliwością do lutego.
Pozdrawiam
Michał Gruszka 5.01.2009 @ 12:27
Takze witam nowa wladze:)
werfds 5.01.2009 @ 12:28
juz tak sie nie podlizujcie...
marlena73-73 5.01.2009 @ 15:52
do "werfds-a": gościu! to,że wstałeś lewą nogą,nie oznacza,że masz prawo krytykować pozytywne wpisy! Tu każdy ma prawo wypowiedzieć się na dany news.Widać nie miałeś wiele do powiedzenia...I tacy buraczani "erudyci" doprowadzają mnie do szału!!!APEL: Jak nie masz nic sensownego do dodania,TO ZAMILCZ! i nie drażnij ludzi. A tak nawiązując do newsu:wszystkiego dobrego na nowej drodze!
kilimandzaro_the_1 5.01.2009 @ 19:22
Gratulacje i powodzenia, oby tak dalej.
raf56 6.01.2009 @ 16:10
Z tego co widzę,zmiany przynoszą efekty,newsów jest teraz dwa razy więcej,oby tak dalej.
@Łukasz Roguski 6.01.2009 @ 17:06
raf56: nie ilość jest ważna, ale jakość - mam nadzieję, że są dla Was ciekawsze ;)

Łukasz Roguski
krzychu.pl 6.01.2009 @ 19:50
Życzę całej ekpie serwisu PasjaGSM wytrwałości i sukcesów w 2009 r.
Ale też żebyście byli chłopaki zadowoleni ze swojej roboty ;)

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 6 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości